Jandarma Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sayfası Açıldı! Hemen Başvuru Yap!

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine uzman erbaş alımı yapacağını belirtmişti ve duyuruya göre başvurular 30 Ekim 2017 tarihinde başlayacaktı. Ancak başvuru sayfası bugün açıldı. Hemen Başvuru Yapın.

Jandarma Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sayfası Açıldı! Hemen Başvuru Yap!

Jandarma Genel Komutanlığı geçtiğimiz günlerde uzman erbaş alım duyurusu yapmıştı. yapılan duyuruya göre Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine Askerlik şartı Olmadan 2017/10 kapsamında Sözleşmeli olarak Uzman Erbaş alımı yapacak. Ayrıca Hala silah altında olan adaylar da başvuru yapabilecek. Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yapılan duyuruya göre başvuruların 30 Ekim 2017 tarihinde başlayacağı belirtilmişti. Ancak Başvuru ekranı 31 Ekim 2017 tarihinde açıldı. Adaylar başvurularına hemen başlayabilirler.

Jandarma Genel Komutanlığı uzman Erbaş Alımı Ön Başvuruları sadece İnternet'ten yapılacak.Bun göre başvurusu onaylanan adaylar ise 04 Aralık 2017 tarihinde sınava tabii tutulacaklardır.

BAŞVURULAR BAŞLADI! İŞTE BAŞVURU EKRANI!

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurularu bugün itibari ile başladı. Son olarak yapılan takiplerimize göre adaylara sevindirecek haberi veriyoruz. Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli uzman Erbaş Alımı Başvuru sayfası açıldı. Adaylar başvuru sayfasını sadece İnternet Explorer aracı ile yapabilecekler. Buradan yapılan başvurular ön başvuru olarak sayılacaktır. Ön başvuru sistemi en geç 13 Kasım 2017 tarihi saat 17:00 a kadar açık kalacaktır. Adaylar en geç bu tarihe kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Buna göre başvurusunu yapan adaylar başvuru sonuçlarına 01 Aralık 2017 tarihi itibari ile Jandarma Genel Komutanlığı resmi internet sayfasından görebilirler. Bunun dışında başvuru sonuçlarına ilişkin herhangi bir yazılı beyan adaylara gönderilmeyecektir. Başvuru sayfasına ve ilanın tam başvuru kılavuzuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

UZMAN ERBAŞ ADAYLARINDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Jandarma Genel Komutanlığı alım yapacak olduğu Sözleşmeli Uzman Erbaş alımı adaylarından, En az lise mezun veya dengi okul mezunu olmak veya yurtdışındaki dengi okul mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2017 yılının başından beri 20 yaşından gün almış olmak ve 27 yaşını bitirmemiş olmak, Sözleşmeli erbaş ve erlerden en az üç yıl görev yapmış olanlarda için Ocak ayının ilk günü itibari ile 29 yaşından gün almamış olmak, Seçme sınavlarından başarılı ile geneç adaylardan TSK sağlık yönetmeliğine göre Komando uzman Erbaş olur veya uzman Erbaş olur raporu alabilmek, en az 164cm boyunda olmak, Boy ve kilo ölçüm tablosuna göre uyumlu olmak, yapılacak güvenlik soruşturmasından olmulu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Askeri öğrenciliği ile ilişkisi kesilmemiş olmak, Dilinde pelteklik, tutukluk ve kekemelik gibi konuşma özrü bulunmamak, Askerlik hizmetini yapmakta iken müracaat edenler için Birlik Komutanlıklarınca düzenlenen Nitelik Belgesi almış olmak şartları aranacaktır.

İlanın Tam Metni İçin: İlanın Tam Metni

Başvuru Ekranı İçin : https://goo.gl/vXE8s1

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2017, 15:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
bilginiz olsun
bilginiz olsun - 3 yıl Önce

arkadaşlar bu jöh alımı değil uzman erbaş alımı, yanlış anlaşılma olmasın. jandarma, uzman erbaş alımı yapıyor.

Ahmet Erdoğan
Ahmet Erdoğan - 3 yıl Önce

1986 1987 doğumlu lar bu vatanın evladı değil herhalde bu nasıl bir anlayış arkadaşlar ben anlamadım

Yaşatmak için
Yaşatmak için - 3 yıl Önce

Ahmet abi kusura bakma abi de yaş 30 demiş Ada'mlar genç nüfüs istiyor Ada'm 9 günden kaybetmiş bende başvurmak istiyorum ama küçük geliyorum abi

erkan
erkan - 3 yıl Önce

27.04.1998 doğumluyum 20 yaşından gün aldım başvuru şartlarına uyuyorum ama başvuru yaptığımda yaşınız tutmuyor diyor ??

NUH
NUH @erkan - 3 yıl Önce

Erkan 1 ocak 1998 doğumlu olursan ancak olabiliyor.
Senin 4-5 ayla kaybediyorsun

kadir coşkun
kadir coşkun - 3 yıl Önce

şu an erzurum il jandarmada kademe bölümünde askerim bu konu yardımcı olabilirmisiniz bas vurukonusunda teşekur ederim

Mehmet Tugşad kya
Mehmet Tugşad kya - 3 yıl Önce

Abi bu başvuru ekranına neden gitmiyor yaw

cinar
cinar - 3 yıl Önce

Bas vuru nasil yapiliyor acaba

Jöh
Jöh - 3 yıl Önce

Alımlar Jandarma özel harekata mi olucak