Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup Çağrısı İçin Son Açıklamalar!

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığına uzman erbaş alımı 4. grup alımı ne zaman yapılacak? Bu konuda yapılan son açıklamalar neler?

Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup Çağrısı İçin Son Açıklamalar!

Jandarma Genel Komutanlığı'na uzman erbaş alımı başvurusu yapan adayların 4. grup çağrısı ne zaman yapılacak merak edilen konular arasında yer almaktadır. Yaş şartlarında en az 20 ile 27 aralığında bulunan askeri personel adaylarının eğitim şartlarında en az lise mezunu olmalı ile Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde görev yapmak üzere 4 Grup jandarma alımı başvuruları gerçekleştirildi. 2019'da bir alımlarında 3. Grup çağrısı yapılmışı mülakatlar sonuçlanmıştı. Jandarma 4. grup çağrısı ne zaman yapılacak bu konuda Jandarma Genel Komutanlığı tarafından açıklanacak duyuru merakla bekleniyor.

ALIM SÜRECİ DEVAM EDİYOR!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katılmış olduğu bir programda yaptığı açıklamada bu konudaki açıklamasında alımlarla ilgili sürecin devam ettiğini ifade etti. Koronavirüs salgını nedeniyle eğitimlerin ertelendiğini ifade etti. Polis Akademisinin gerçekleştirildiği bekçi eğitimleri polis eğitimlerinin pandemi döneminde tarihlerinde değişikler oldu. 4. grup çağrısında da sebeple beklenenden daha fazla süre meydana geldi. Adaylar bir buçuk yıldır eğitim atamasını beklemektedir. Bu konuda yeni gelişmeler olduğunda aktarmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020, 23:45

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osmann
Osmann - 2 hafta Önce

1.5 Seederi günde on on onbeş kez girip haberle bakıyorm umudumu kaybetmedim inşAllah

Hasan hüseyin Yakut
Hasan hüseyin Yakut - 2 hafta Önce

Büyük bir ümitle bekliyoruz hayırlısı olsun inşAllah

Jandarma 4 4 4
Jandarma 4 4 4 - 2 hafta Önce

1.5 sene oldu ama umudumu kaybetmeyecem acıklanır elbet tek temennimiz