Jandarma 2018/1 Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklanıyor

Jandarma uzman erbaş alımı sonuçları bugün belli olacak. Jandarma Genel Komutanlığının düzenlemiş olduğu Jandarma Uzman Erbaş başvuru sonuçları bugün açıklanacak. Peki siz başvuru yapanlar olarak bu sonuçları nereden ve ne zaman görebileceksiniz.

Jandarma 2018/1 Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklanıyor

Jandarma uzman erbaş alımı sonuçları bugün belli olucak. Jandarma Genel Komutanlığının düzenlemiş olduğu Jandarma Uzman Erbaş başvuru sonuçları bugün açıklanacak. Peki siz başvuru yapanlar olarak bu sonuçları nereden ve ne zaman görebileceksiniz.

Jandarma Genel Komutanlık tarafından düzenlenen uzman erbaş temini başvuru sonuçları bugün itibariyle açıklanıyor. Daha önceden yayımlanmış ilana göre 2375 uzman erbaş bu konuda başvuruda bulunmuş ve sonuçları bekliyordu.

Yayımlanan Kılavuza göre Tarih 7 Ağustos 2018

Jandarma Sahil Güvenlik Akademisi tarafından düzenlenerek yayınlanan başvuru kılavuzuna göre sonuçlar 7 Ağustos 2018 tarihinde açıklanarak adaylara sonuçlar iletilecek. Salı günü (bugün) itibariyle adayların erişimine açılacak olan uzman erbaş alımı sonuçları, Jandarma Genel Komutanlığının kontrolünde adaylara sunularak sonuçlar açıklanacak. Başvuruda bulunan adaylar başvurularını Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Temini sistemi üzerinden T.C. kimlik numaralarını girerek kolaylıkla sonuçlarını öğrenebilecekler. Sonuçların saat kaçta açıklandığı bilinmese de bugün itibariyle adaylara duyuru yapılarak başvuruyu kimlerin kazanmış olduğu belli olacak. Yayımlanacak olan başvuru sonucuyla birlikte adayların seçme sınavına katılacak oldukları tarihler, sınav yerleri gibi önemli bilgiler de yer alacak. Açıklanan kılavuza göre de seçme sınavları 27 Ağustos 2018 tarihinde başlayacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kıvanç
kıvanç - 3 yıl Önce

Başvuru sonuçlarını nereden nasıl öğrenebilirim bilen biri var ise link atabilirmi

Onur Telek
Onur Telek - 3 yıl Önce

Dört Gözle bekliyorum :)

Fatih.k
Fatih.k - 3 yıl Önce

Arkadaslar bu 2018 asayis komndo alimi olcak tarihini bilen varmi.

Murat
Murat - 3 yıl Önce

Kontenjan dışı kaldınız diyor. Kabul edilmedi anlamındami bilen arkadaşlar?