Hava Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2015

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2015

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2015
Hava Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı 2015

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı yapıyor. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Erbaş ilanı için başvurular 31 aralık ile 02 Şubat arasında gerçekleşecektir. Sizde Hava Kuvvetleri Komutanlığı uzman Erbaş alımı ilanına başvuruda bulunmak istiyorsanız alt kısımda verilen bilgileri inceleyebilir ve verilen Kılavuzu açarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ BAŞVURU KILAVUZU 2015
BAŞVURULAR: 31 ARALIK 2014 - 02 ŞUBAT 2015 (Saat:08.00) DİKKAT!!!! BU KILAVUZU OKUMADAN BAŞVURU İŞLEMİNİZİ YAPMAYINIZ. Bu kılavuzda yer alan kurallar, kılavuzun yayım tarihinden sonra yürürlüğe girebilecek yasama, yürütme ve yargı organları kararları ile Genelkurmay Başkanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığının kararları gerekli kıldığı takdirde değiştirebilir. Bu durum, başvuru sahipleri için bir hak doğurmaz. Başvuru sahipleri bu durumu önceden kabul etmiş sayılır. Bu ve benzeri durumlarda izlenecek yol, Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından belirlenir ve kamuoyuna internet aracılığı ile duyurulur. Sevgili Uzman Erbaş Adayları; Bu kılavuz; Türk Hava Kuvvetlerinin 21'inci yüzyılda ihtiyaç duyduğu bilgi ve beceriye sahip, içinde bulunduğu çağın gelişmeleri ile çağdaş havacılık teknolojisini yakından takip edebilecek ve uygulayabilecek kapasitede yetişmiş, "Uzman Çavuş" statünde uzman erbaşların, Hava Kuvvetleri Komutanlığına kazandırılması amacıyla, Hv.K.K.lığına nasıl başvuracağınız konusunda sizlere yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. Hava Teknik Okullar Komutanlığı tarafından hazırlanan bu kılavuz, Hv.K.K.lığına başvuru esasları, seçim aşamaları ve kesin kayıt esaslarını kapsamakta, sadece www.tekok.edu.tr internet sitesinde yayımlanmakta, basım ve dağıtımı yapılmamaktadır. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "İstikbal Göklerdedir" hedefi doğrultusunda, gücünü tarihinden ve yaşamında onurlu, görevinde sorumlu, çevresiyle uyumlu, inisiyatif sahibi personeline olan güveninden alan Türk Hava Kuvvetlerinin kıtasında etkin, bölgesinde lider bir hava, uzay ve bilgi gücü olma yolunda her biri ayrı bir değer olan silah arkadaşlarımızdan olmak istiyorsanız, sizleri Hv.K.K.lığına bekliyoruz. Başarınız devamlı, yolunuz açık, geleceğiniz aydınlık olsun. Hava Teknik Okullar Komutanlığı Başvuru Kılavuzu için tıklayınız..
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 13:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE