Hava Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Astsubay Temini Sonuçları Belli Oldu

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay alımları ile ilgili bilgi paylaşımı yaptı. Sonuçları öğrenmek için haberimizdeki link üzerinden sonuçları görebilirsiniz.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Astsubay Temini Sonuçları Belli Oldu

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay alımları ile ilgili sonuçlar açıklandı. MSB yaptığı duyuruda Hava Kuvvetleri Komutanlığı dış kaynak 4 ve 5'inci dönem Muvazzaf Subay temini kayıt sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Sonuçlar ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

MSB MUVAZZAF SUBAY ALIMLARI DUYURUSU

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi sitesinden yayınlanan basın açıklamasında muvazzaf subay alımlarının değerlendirildiği bilgisi verildi. Hava Kuvvetleri Komutanlığı dış kaynak 4 ve 5'inci dönem Muvazzaf Subay temini sonuçları Milli Savunma Bakanlığı'nın personel temin sayfasından açıklanacak.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı bir ilan paylaşmış ve Muvazzaf Subay alımı yapacağını duyurmuştu. Adaylar başvuru tarihleri arasında başvuruları tamamlamış ve sonuçları beklemeye başlamıştı.

Sonuçlar İçin TIKLAYINIZ.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 11:27

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE