Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Alımı 2015

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Alımı 2015 Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Alımı Yapıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Alımı 2015
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Alımı 2015

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Muvazzaf Subay Alımı Yapıyor. Sizde Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Muvazzaf Subay olmak istiyorsanız alt kısımda verilen ayrıntıları inceleyerek ve linke tıklayarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. T.C. DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI DENİZ EĞİTİM VE ÖĞRETİM KOMUTANLIĞI İNSAN KAYNAKLARI BAŞKANLIĞI BEYLERBEYİ/İSTANBUL DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ SUBAY SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI SÖZLEŞMELİ SUBAY/ASTSUBAY ALIMLARI BİLGİLENDİRME KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ
Başvuru Tarihleri 30 Aralık 2014 - 23 Ocak 2015 Başvuru Adresi //personeltemin.dzkk.tsk.tr Bu kılavuz Deniz Kuvvetleri Komutanlığında muvazzaf/sözleşmeli subay ile Sahil Güvenlik Komutanlığında sözleşmeli subay/astsubay olmak için başvuracak adayları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Meslek olarak subaylığı ve denizciliği seçtiğiniz için sizi kutluyor ve başarılar diliyoruz.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 13:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE