Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı yapıyor. Resmi Gazetede 10 Temmuz 2024 tarih ile yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanına göre Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 42 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı şlanı yayımlandı. En az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 7 personel alacak. Kontenjan dağılımı ve adaylardan aranan başvuru şartları haberde.

Personel Alımı Kontenjan Dağılımı Nedir?

  • 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 3 Spor Uzmanı,
  • 3 Büro Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şatlar Nelerdir?

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanına göre genel olarak adaylardan " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

Ayrıca adayların Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gereklidir.

KPSS Şartı Nedir?

2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak gereklidir.

Mesleğe Göre Eğitim Şartı Nedir?

Ankara 1

Ankara 2

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvurusu için süreç ilanın yayımlanması ile birlikte başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvurularını sadece şahsen gerçekleştireceklerdir.

Başvuru Tarihleri: 10 - 24 Temmuz 2024

Başvuru Adresi: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

İLANIN TAM METNİ