Şehitkamil Belediyesi memur alımı başvurusu başladı. 50 KPSS Puanı ile farklı mesuniyette Zabıta Memuru alımı gerçekleştirilecek. Belediye 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki ve Belediye Zabıta Memuru yönetmeliği kapsamında 35 Zabıta Memuru alımı yapılacak. Buna göre Başvuru süreci başlamış olup istenen belgeler ve başvuru bilgisi haberde.

35 Zabıta Memuru Alımı Başladı!

Gaziantep te hizmet veren Şehitkamil Belediyesi bünyesine 35 kişilik boş kadro ile Ön Lisans ve Lisans mezunu zabıta memuru alımı gerçekleştirilecek. Buna göre Ön Lisans mezunu 25 Zabıta memuru, Lisans Mezunu 10 Zabıta memuru alımı başvurusu başladı.

Başvurular 4 Aralık 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 8 Aralık 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece Şehitkamil Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Aydınlar Mah. 03065 nolu Cad. No: 34 Şehitkamil/ GAZİANTEP adresine şahsen yapılacak.

Başvuru Belgeleri Nedir?

Başvuru esnasında; Adaylar, http://www.sehitkamil.bel.tr adresi üzerinden elektronik ortamda doldurarak ıslak imza ile imzalayacakları Başvuru Formuna aşağıdaki belgeleri ekleyeceklerdir.

a. Hangi kadroya başvuracağına dair dilekçe, (Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabileceklerdir.)

b. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı ve kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi (1 adet),

c. Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, e-Devlet üzerinden alınmış barkotlu mezuniyet belgesi, (aslı ibraz edilmek kaydıyla adaylar tarafından getirilecek diploma suretleri Belediyemizce tasdik edilecektir) (1 adet),

d. Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla adaylar tarafından getirilecek denklik belgesi suretleri Belediyemizce tasdik edilecektir) (1 adet),

e. KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin web sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı (1 adet),

f. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı (1 adet),

g. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

h. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, (aslı ibraz edilmek kaydıyla adaylar tarafından getirilecek sürücü belgesi suretleri Belediyemizce tasdik edilecektir) (1 adet),

i. Son altı ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),

50 KPSS Puanı İle Memur Alınacak!

Belediye bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 2022 yılı KPSS den en az 50 puan almış olmak şartı ile Memur alımı yapılacak. Adayarın Ön Lisans seviyesinde KPSSP93 ve Lisans seviyesinde KPSSp3 puan türünden en az 50 almış olmaları gereklidir.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Editör: TE Bilisim