Ziraat Bankası Memur alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Ziraat Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Türkiye Geneli olmak üzere 577 Banka memur Alımı yapacağını bildirmişti. Bu kapsamda Başvurular Kasım ayı içerisinde sona ermekte olup sonuçlar ve SInav detayları nelerdir? İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere Ziraat Bankası Personel Alımı ve Ziraat Bankası Memur Alımı hakkında bilmeniz gerekenleri aktaracağız.

577 Memur Alımı Yapılacak Kadrolar?

Ziraat Bankası toplamda 577 memur alımı yapacağını bildirdi. AYynı Zamanda Servis Görevlisi alımı farklı şehirlerde gerçekleştirilecek. Buna göre alımlar Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım bünyesine gerçekleştirilecek.

  • 250 Servis Görevlisi,
  • 300 Uzman Yardımcısı,
  • 27 Müfettiş Yardımcısı,

Başvurular Sona Eriyor!

Ziraat Bankası Memur ve Personel alımı için başvuru süreci 24 Ekim 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 10 Kasım 2023 tarihine kadar başvuru alınacak. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece İnternet üzerinden gerçekleştirecekler. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak başvuru şartlarına ve ilan detaylarına ulaşabilecekler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/banka-personel-alimi/ziraat-bankasi-kpss-siz-577-memur-ve-personel-alimi-basvurusu-basladi-h45351.html

Başvuru Ücretine Dikkat!

Sınava başvuracak adaylar, Üniversite tarafından belirlenen sınav ücreti olarak 200-TL ödeyecektir. Ödeme işlemi, sınav başvurusu esnasında ÜNİVERSİTE’nin https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir. Üniversite kuralları gereği başka kanallardan ödeme kabul edilmeyecektir.

Başvuru Sonuçları ne Zaman Açıklanacak?

Başvurusu kabul edilen adaylar sınav yeri ve saatini bildiren “Sınav Giriş Belgesi”ni 27 Kasım 2023 Pazartesi gününden itibaren İstanbul Üniversitesi’nin https://ziraatbankisealim.istanbul.edu.tr internet sitesinden T.C. Kimlik numaralarını girerek alabileceklerdir.

Banka Memur Alımı Sınabı Ne Zaman?

Yazılı sınav, ilan edilen sınav merkezlerinde 03 Aralık 2023 Pazar günü saat 14:00’da başlayacak.

Adaylar sınava girebilmek için Sınav Giriş Belgesi ile Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesini (fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/T.C. kimlik numaralı sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport) ibraz etmek zorundadırlar. Bunların dışında başka hiçbir belge sınava girebilmek için geçerli olmayacaktır.

SONUÇLARDNA VE GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA