İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü 364 Personel Alımı Yapıyor!

İstanbulda hizmet veren Bakanlık İl Müdürlüğü ASHB 364 Personel alımı yapıyor. Kontenjan bilgisi ve detayları haberde.

İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü 364 Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamuya işçi alımı ve personel alımı ilanları yayımlanıyor. İŞKUR TYP kapsamında yayımlanmış olan ilan ile İstanbul Aile ve Sosyal Hizmetler Fatih İl Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 364 kişilik boş kadro ile TYP Personel Alımı yapacak. Alımlar herhangi bir eğitim niteliği aranmaksızın Kura yöntemi ile gerçekleştirilecek. Öte yandan bildiğiniz gibi TYP personel alımları geçi i süreli olarak yapılmaktadır.

364 Personel Alımı Yapılacak!

İŞKUR üzerinde yayımlanan ilan ike Toplamda 135 gün çalışacak personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar İstanbul Fatih ASHB birimine gerçekleştirilecek. Kontenjan ve çalışma bilgisi ise şöyledir;

İl / İlçe: İstanbul / Fatih

Başlangıç Tarihi: 01.11.2022

Toplam Gün Sayısı: 135

Bitiş Tarihi: 15.03.2023

Günlük Çalışma Saati: 9 Saat

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

İstanbul Fatih ASHB birimine başvuruda bulunmak isteyen adaylardan " Türkiye CUmhuriyeti vatandaşı olmak, İŞKUR Kaydı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir SGK ya bağlı olmamak, Emekli veya Malul aylığı almıyor olmak, Açıköğretim hariç öğrenci olmamak" şartları aranacaktırç

Kura Yapılacak!

Söz konusu alım için başvuruda bulunan adaylara Kura seçimi yapılacak. Kura işlemleri 26.10.2022 10:00 - 26.10.2022 16:00 arasında olacak. Seçimler ise " ALEMDAR MAH. PROF. KAZIM İSMAİL GÜRKAN CAD. NO:10 CAĞALOĞLU-FATİH/İSTANBUL " adresinde gerçekleştirilecektir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İŞKUR İstanbul ASHB birimine işçi alımı başvuruları başlamış olup en geç 25 Ekim 2022 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvurular sadece " https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx " adresi üzerinden " 308644 " TYP numarası ile gerçekleştirilecektir.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2022, 10:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz
Deniz - 5 ay Önce

TYP denilen saçmalık ne zaman iptal edilecek acaba

Dilan
Dilan - 5 ay Önce

Sonuçlara nereden bakıyoruz

irfan
irfan - 5 ay Önce

kura sonuçları açıklanacak mı acaba ??

Neslihan canbay
Neslihan canbay - 3 hafta Önce

Merhaba okul öncesi ogretmeni arayisi içn İBB kreslerine nasıl başvuru yapabilirim