TÜRKSAT personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan personel alımı ilanına göre TÜRKSAT bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere fakrlı alanlarda personel alımı yapılacağını bildirdi. Bu yönde yayımlanmış olan ilanlara göre TÜRKSAT fakrlı kadrolarda olmak üzere Lisans mezunu personel alımı yapılacak. 2024 yılının gelmesi ile personel alımı faaliyetlerine devam eden TÜRKSAT iş ilanlarını duyurdu. İşin Olsa ekibi olarak sizlerle TÜRKSAT personel alımı ilan listesini paylaşıyoruz.

2023 Yılı Binlerce Personel Alımı Yapıldı!

TÜRKSAT bünyesine binlerce personel alımı gerçekleştirdi. 2023 yılı içerisinde çok sayıda ilan yayımlayan TÜRKSAT personel alımı faaliyetlerine 2024 yılında da devam edecek.

2024 Yılı İlanları Ne Zaman Yayımlanacak?

TÜRKSAT personel alımı faaliyetleri için ilanlar bekleniyor. Bu kapsamda alımlar Bilişim sektöründe gerçekleştirilecek. Henüz 2024 yılı için bir ilan yayımlanmadı. Ancak ilanlar geldiğinde anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

TÜRKSAT 2023 yılı personel alımı ilanları için adaylardan genel olarak " Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" şartları aranacaktır.

Özel Olarak ise;

  • Alım yapılacak kontenjan da belirtilen şartları sağlıyor olmak, 
  • MS Ofis programlarını etkin kullanabilmek,
  • 01.01.1980 tarihinden sonra doğmuş olmak,
  • Yabancı Dil Biliyor ve İlgili sınavlardan puan almış olmak,

şartları aranacaktır.

Başvuru Süreci Ne Zaman Yapılacak?

TÜRKSAT Personel alımı başvuruları için adaylar başvurularına ilanların yayım tarihi itibari ile başlayacak olup son başvuru tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Adaylara başvuru için genelde bir aylık süre verilir. Başvurular sadece Elektronik ortamda olmak üzere gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU EKRANI: https://kariyer.turksat.com.tr/ilan/site.aspx?p=1

GÜNCEL İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Editör: Erhan İmamoğlu