Türk Kızılayı personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre farklı kadrolarda olmak üzere Personel Alımı Yapacak. Ekim ayının bitmesi ile birlikte yeni ilanlar yayımlayan Türk Kızılayı Kasım ayı iş ilanlarını duyurdu. Ayrıca Türk Kızılayı KPSS Siz Personel Alımı yapmakta olup kadro ve şartları sizlerle paylaşıyoruz.

KASIM AYI ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Türk Kızılayı Bugün ( 06 Kasım 2020 ) itibari ile yayımladı. Kızılay personel alımı ilanlarına göre İşte Kadro dağılımı:

 • Destek Personeli (Ulaşım Hizmetleri) (SUBE_11_2020)
 • Destek Personeli (Temizlik ve İkram Servisi) (SUBE_10_2020)
 • Bağış Yönetimi Uzmanı (SUBE_07_2020)
 • Bağış Yönetimi Birim Yöneticisi (SUBE_04_2020)
 • Toplumsal Güçlendirme Uzmanı (SUBE_06_2020)
 • Toplumsal Güçlendirme Birim Yöneticisi (SUBE_03_2020)
 • Mali ve Destek Hizmetler Uzmanı (SUBE_08_2020)
 • Mali ve Destek Hizmetler Birim Yöneticisi (SUBE_05_2020)
 • İlçe Şube Yönetimi Uzmanı (SUBE_09_2020)
 • İlçe Şube Yöneticisi (SUBE_02_2020)
 • İl Şube Yöneticisi (SUBE_01_2020)

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adaylardan genel olarak şu şartlar aranacak.

- En az İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Olmak,

- En az 1 Yıl İş Deneyimi Olmak,

- Görevini yerine getirmesine engel sağlık sorunu bulunmaması,

- Aktif ve dinamik çalışabilen,

- Takım çalışmasına yatkın,

- Çözüm ve sonuç odaklı,

- Gelişim odaklı,

- Paydaş memnuniyetine önem veren,

- Askerlik engeli bulunmayan (erkek adaylar için),

- Seyahat engeli bulunmayan,

- Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

Destek Personeli Özel Şartları: En az B sınıfı tercihen E sınıfı ehliyete sahip olan ve diğer ehliyet sınıflarına sahip olması durumunda ilgili belgeleri ibraz edebilecek, Tercihen Forklift, SRC ve Psikoteknik belgesi’ne sahip olmak.

Bağış Yönetimi Özel Şartları: En az ön lisans tercihen Lisans mezuniyeti(Tercihen iibf), Tercihen İyi düzeyde İngilizce dil bilgisi, İyi düzeyde MS Office programları ve 365 uygulamaları bilgisi, STK’lar ve Bağış yönetimi konusunda yasal mevzuat bilgisi, Tercihen proje yönetimi bilgisi ve deneyimi, Tercihen SAP kullanım bilgisi, Yazışma teknikleri konusunda bilgi sahibi, Dokümantasyon yönetimi ve raporlama becerisi olmak.

Toplumsal Güçlendirme Personeli Özel Şartları: Lisans mezuniyeti (Tercihen sosyal hizmetler), Tercihen STK'larda gönüllü ya da profesyonel çalışma deneyimi, En az 2 yıl iş deneyimi, Tercihen İyi düzeyde İngilizce dil bilgisi, İyi düzeyde MS Office programları ve 365 uygulamaları bilgisi, STK ve sosyal hizmet alanında yasal mevzuat bilgisi, Tercihen proje yönetimi bilgisi ve deneyimi olmak.

Mali ve Destek Hizmetler Personeli Özel Şartlar: En az ön lisans tercihen Lisans mezuniyeti(Tercihen iibf), İyi düzeyde MS Office programları ve 365 uygulamaları bilgisi, Mali işler ve çalışma mevzuatı bilgisi, Tercihen proje yönetimi bilgisi ve deneyimi, Tercihen SAP kullanım bilgisi, Muhasebe/bordro-tahakkuk bilgisi, Tercihen Satın alma/lojistik süreçleri bilgisi, Yazışma teknikleri konusunda bilgi sahibi, Dokümantasyon yönetimi ve raporlama becerisi olmak.

Şube Yöneticisi Özel Şartları: Lisans mezuniyeti (Tercihen iibf, mühendislik fakültelerinin endüstri ve işletme vb. bölümleri), Tercihen STK'larda gönüllü ya da profesyonel çalışma deneyimi, 5 yıl yöneticilik olmak üzere 10 yıl iş deneyimi, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisi ayrıca bölgesel gereklilikler çerçevesinde Arapça vb. 2. dil bilgisi, İyi düzeyde MS Office programları ve 365 uygulamaları bilgisi, STK’lar ile ilgili yasal mevzuat bilgisi, Proje yönetimi bilgisi ve deneyimi, Tercihen SAP kullanım bilgisi olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Kızılay personel alımı için başvurular sadece Kızılay resmi internet adresi üzerinden Online olarak yapılacak. Adayların " https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx" adresine giriş yaparak üyelik bilgileri ile sistem üzerinden CV ile başvuru yapmaları gereklidir.

Editör: TE Bilisim