Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliği için ilan yayımlamıştı. Başvurularına lilanın yayımlanması ile birlikte başlayan adaylar için başvurularda son güne gelindi. Henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar için bir kez daha detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

İLANIN DETAYLARI:

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ( MAM ) bağlı idari ve mali işler Başkan yardımcılığı ( BYİM ) ve bilişim ve bilgi güvenliği ileri Teknolojiler Araştırma Merkezine bağlı( BİLGEM) bağlı ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştıema Ensistüsü toplamda 21 personel alımı yapacak.

21 kişilik boş kadro ile 1 Mühendis ve 20 Ar-Ge Personeli ( Teknisyen ) alımı yapılacak. Alımlar Kocaeli ilinde yapılacak ve adayların başvuru yapabilmeleri için bazı nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir.

Mühendis Kadrosu : Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmak.

Ar-Ge Personeli ( Teknisyen ) : Ön Lisans Bölümleri Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Metalürji, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Makine bölümlerinden birini bitirmiş olmak ve Alanında en az 2 (iki) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Adaylar başvurularına 17 Haziran 2019 tarihinde başlamışlardı ve en geç 08 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Adaylar başvurularını TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

Editör: TE Bilisim