TÜBİTAK BİLGEM BTE'ye personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlamıştı. Bu yönde TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü birimine toplamda 42 kişilik boş kadro ile, Ar-Ge Personeli -  Ar-Ge Teknisyeni pozisyonlarında alım yapacak. Söz konusu ilana başvurular Nisan ayında başlamıştı ve artık sona ermektedir. Henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamamış olan adaylar başvurularını yapabilmeleri için sizlere birkez daha detaylı bilgi veriyoruz.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Yapılmış olan İngilizce sınavlarından başarılı puan almış olmak, Ar-Ge personeli ve Ar-Ge teknisyeni için belirtilen özel nitelikeri taşımaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR?

İlgili ilan için başvurular ilanın yayım tarihi olan 28 Nisna 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 10 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını, son başvuru günü saat 17:00 a kadar "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Editör: TE Bilisim