TCDD personel alımı hakkında duyuru yayımladı. Az önce gelmiş olan duyuruya göre TCDD bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere KPSS 2022/2 tercih kılavuzu ile alım yapıyor. Atamalar sonrasında değerlendirme süreci için duyuru yayımlayan TCDD az önce 24 Ocak 2023 tarihi ile yayımladığı yeni duyuru ile Vagon Teknisyeni Unvanıyla yerleşen adayların Psikoteknik Muayene randevuları alınmış olup tarih ve saat paylaşılmıştır.

Randevu Gün ve Saatler Belli Oldu!

2022/2 KPSS merkezi ataması ile Genel Müdürlüğümüze Vagon Teknisyeni Unvanıyla yerleşen adayların Psikoteknik Muayene randevuları alınmıştır. Ekli listede randevu gün ve saatleri belirtilmiştir. Adaylar isimlerinin karşısında belirlenen gün ve saatte gelmesi gerekmektedir.

Ekli Liste İçin Tıklayınız

Test Ücreti ve Anlaşmalı Bankalar Açıklandı!

Elden herhangi bir ödeme alınmayacak olup ücret sadece banka üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödemelerin geçerli olması için adayların randevu gününden önce en az 1 gün önce ödemelerini gerçekleştirmeleri gereklidir. Ödemeler sırasında mutlaka açıklamaya T.C. kimlik No ve İsim Soyisim girilmesi gereklidir.

ÜCRET :  1000,00 TL (KDV Dahil)

Adaylar atama belgeleri teslimi sırasında taraflarına verilen "Psikoteknik Değerlendirme Formu  (3 nüsha fotoğraflı olacak şekilde)" ile teste gireceklerdir. Adaylar, Psikoteknik Değerlendirme Formu olmadan teste alınmayacaklardır.

Testler randevu sistemi ile gerçekleşmektedir. Bu sebeple verilen randevu tarih ve saatlerine riayet edilmesi önemlidir. Adayların belirtilen saatten 15 dk öncesinde merkezde hazır bulunmaları istenmektedir.