Mersin Devlet Opera ve Balesi Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor

Mersin Devlet Opera ve Balesi sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Alımlar farklı pozisyonlarda yapılacak olup Son Başvurular 04 Nisan olarak belirlenmiştir.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor
Mersin Devlet Opera ve Balesi 30 Mart 2017 tarihli alım duyurusu yaptı. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmıştır. Mersin Devlet Opera ve Balesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek amaçlı farklı pozisyonlarda istihdam sağlayacak. Mersin Devlet Opera ve Balesi, Türk uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Gurubunda Gün Başı pozisyonuna 2 Atölye Elemanı (1 Sahne Makinisti, 1 Ses Efekt Uzmanı) ve 2 adet Sanatsal Yardımcı eleman olmak üzere toplamda 4 personel alacaktır.  Alımlar sınav ile gerçekeleşcek olup, adayların sınava katılabilmesi için aşağıdaki şartları taşımaları gerekmekmektedir.

ARANAN ORTAK NİTELİKLER:
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartları taşımak,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 
  • Atölye Elemanı için İlkokul veya İlköğretim Mezunu, Sanatsal Yardımcı elemanı için en az lise mezunu olmak,
Şartları aranmaktadır. Bu şartlar dışında ayrıca kadrolar için adaylardan özel şart aranacak olup bu Özel şartlara, Atölye Elemanı İçin Buraya Tıklayarak ve Sanatsal Yardımcı Elemanı için ise Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR;

Başvuru yapacak adaylar, başvurularını en geç 04 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Mesai saati bitimine kadar, Dilekçe, 2 adet fotoğraf, Askerlik durumunu gösteririr belge, Adli sicil raporu, Nüfuz cüzdanı fotokopisi, diploma örneği ile birlikte şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE