Jandarma Genel Komutanlığı KPSS'siz Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Jandarma Genel Komutanlığı yapılan duyuruya göre personel temini için alım gerçekleştirecek. Alım kadroları, aranan şartlar ve diğer bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı KPSS'siz Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor
Jandarma Genel Komutanlığı en son yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde sözleşmeli olarak personel temin edecek. Yapılan duyuruya göre Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli bilşim kadrosu için alım yapacak. Alımlar toplamda 20 kişilik kadro ile gerçekleşecek olup hepsi farklı pozisyonlara yapılacak ve Ankara ilinde görevlendirilecekler. 

Alım Yapılacak Branşlar ;
  • Ağ Güvenlik Cihazları Yapılandırma Ve Yönetim Uzmanı (1)
  • Uygulama ve Veri Tabanı Güvenlik Uzmanı (1)
  • Sistem ve Yönetim Geliştirme Uzmanı (1)
  • Sistem ve Alt Yapı Uzmanı (1)
  • Yazılım Geliştirme Uzmanı (11)
  • Risk Analiz Ve Açıklık Tespit Uzmanı (1)
  • Saldırı Tespit Ve Önleme Uzmanı (1)
  • JEMUS Donanım Geliştirme, inceleme ve Takip Uzmanı (1)
  • JEMUS Yazılım Geliştirme, Takip ve Denetim Uzmanı (1)
  • Elektronik Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı (1)
Hangi Şartlar İle Alım Yapılacak ?

Jandarma Genel Komutanlığı alım yapacağı yukarıda pozisyonlar için,  657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, kamu haklarından mahrum bulunmamaları, erkek adaylar için askerliğini yapmış, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek, Mevcut projelere/yazılımlara hızlı adapte olmak ve geliştirmek, güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak, yapılacak olan güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç alabilmek, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Belge olarak öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı lisans veya lisansüstü transkript belgesi veya mezun olunan bölümden alınan eğitimi yapılan programlama dillerini belirten onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı veya eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilir, Analitik düşünebilme yeteneğine sahip olmak, başvuru, sınav ve kabul işlemler isırasında sorunsuz belgeye sahip olmak ve Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki deneyime sahip olmak. (Mesleki tecrübenin bilişim personeli olarak geçtiğinin belgelendirilmesi gerekmektedir. Sürelerin hesabında lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır), (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4'üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır.) şartları aranır. 

Başvurular ; 

Başvuruda bulunacak bilişim personeli adayları, en geç 10 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, www.iandarma.tsk.tr internet adresinden yapılacaktır. daha detaylı bilgi almak için Jandarma Genel Komutanlığı resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE