Ege Üniversitesi Sınavsız Sözleşmeli Personel Alacak

Ege Üniversitesi personel alımı gerçekleştirecek. Ege Üniversitesi bünyesinin personel eksikliğini gidermek üzere Özel Bütçede ve döner sermayede ücretlendirmek üzere sözleşmeli personel alacak. Başvurular ve ayrıntılı bilgi haberin devamında.

Ege Üniversitesi Sınavsız Sözleşmeli Personel Alacak
Ege Üniversitesi Sınavsız Sözleşmeli Personel Alacak
Ege Üniversitesi personel alımı gerçekleştirecek. Ege Üniversitesi bünyesinin personel eksikliğini gidermek üzere Özel Bütçede ve döner sermayede ücretlendirmek üzere sözleşmeli personel alacak. Başvurular ve ayrıntılı bilgi haberin devamında.
Ege Üniversitesi bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak üzere yapmış olduğu duyuruya göre Sözleşmeli Personel alımı gerçekleştirecek. ALınacak olan personelerin ücretlendirilmesi Özel bütçeden ve Döner sermaye bütçesinden karşılanacak. Özel Bütçeden karşılanmak üzere 6 adet Hemşire ve Döner sermaye bütçesinden karşılanmak üzere ise 21 adet Sözleşmeli hemşire alımı gerçekleştirecektir. Toplamda 27 adet sözleşmeli personeli personel alacak olan Ege Üniversitesi alınacak olan personelleri, yazılı veya sözlü sınav yapmaksızın KPSS bpuanına göre belirleyecektir. Alınacak olan personellerden bazı özel şartlar ve genel şartlar aranmaktadır. Aranan şartlar şu şekildedir.
ÖZEL ŞARTLAR:
- Döner sermayeden ücretlendirilecek olan 21 Hemşire: 4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak şartı ile,
- Özel bütçeden Ücretlendirilecek olan 6 adet hemşire:
  a) 4 yıllık Sağlık yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak şartı ile
  b) Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Serti- fikası ya da 2.veya 3. Basamak Bir Sağlık kuruluşunun yoğun bakım ünitelerinde en az 6 ay görev yapmış olmak
şartı ile alınacaktır.
GENEL ŞARTLAR:
- T.C. Vatandaşı olmak,
- Askerliğini yapmış, Tecilli veya muaf olan adaylar ( Erkek adaylar için )
- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
- Görevini devamlı yapmasına engeli olmayan adaylar,
- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olmayan adaylar veya yaşlı aylığı almayan adaylar,
- Lisans mezunu olan adayların 2014 yılı için KPSS B grubu sınavından KPSS P3 puanı alan adaylar,
Başvurularını gerçekleştirebilirler.
Başvuruda bulunacak olan adaylar 13 Ağustos 2015 tarihi ile 27 Ağustos 2015 tarihleri arasında mesai saatii bitimine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Ege Üniversitesine ait //www.ege.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Hastanemiz Sözleşmeli Personel Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.
İlanın Tam Metnini inceleyerek, diğer verilen bilgilere, başvuru sırasında istenilen belgelere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 21:53

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
NEZAHAT DEMİRÖZ
NEZAHAT DEMİRÖZ - 5 yıl Önce

başvuryu nerden alabilirim