Dikkat! Başvurular için Son Gün! İŞKUR Aracılığıyla Eğitim Şartsız 350 Çevre Temizliği Personeli Alınacak!

İŞKUR Toplum Yararına Program Çerçevesinden Adana’da görev yapacak 350 çevre temizliği personeli alınacak. Alımlar için son başvuru tarihi ise 13 Kasım 2018. Adayların süre sona ermeden başvurularını tamamlaması gerekiyor.

Dikkat! Başvurular için Son Gün! İŞKUR Aracılığıyla Eğitim Şartsız 350 Çevre Temizliği Personeli Alınacak!

İŞKUR aracılığıyla Adana’da bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında görev alacak 350 Çevre Temizliği Personeli alımı yapılacak. Eğitim şartı bulunmayan başvurular için son gün 13 Kasım 2018.

HANGİ KURUMLAR PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Adana’da bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapacak çevre temizliği personelleri için toplamda 350 kontenjan bulunuyor. Bu kuruluşlar ve personel alımı yapılacak sayı ise şöyle:

Çevre temizliğinde görev alacak personellerin görev süreleri ise 20 Kasım 2018. TYP personelleri bu kapsamda 178 gün yani 17 Mayıs 2018 tarihine kadar görev yapacak. Çalışanların mesai saatleri ise 7,5 ile 9 saat arasında değişiklik gösteriyor.

LİSTE YÖNTEMİ UYGULANACAK

TYP kapsamında görev alacak personellerin seçiminde ise liste yöntemi esas alınacak. Bu nedenle adayların İŞKUR’a kayıtlarını yapmalarını ve iş ve meslek danışmanlığı hizmetinden yararlanması gerekiyor. İş ve meslek danışmanlığı hizmetini alan kişiler bu iş için uygun bulunması durumunda göreve başlayabilecek.

TYP personel alım ilanlarına ulaşmak için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 10:17

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ressam
Ressam - 1 yıl Önce

Geçici iş sağlamakla işsizlik çözülmez tüccar kafasıyla devlet yönetilmez