Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 2 Bin 954 Personel Alacak

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü personel alımı yapacak. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve farklı niteliklerde toplamda 2 bin 954 adet Sözleşmeli Personel Alacak. Sizde Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü iş başvurusunda bulunmak için ilanın devamını inceleyiniz.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 2 Bin 954 Personel Alacak
 Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 29 Mart 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı sözleşmeli personel alacak. Alınaca olan personeller farklı pozisyonlarda ve farklı niteliklerde toplamda 2 bin 954 kişi olacaktır. Adayların Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli personel alım ilanına başvuruda bulunmaları için Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yapacağı giriş sınavına katılarak sınav puanına göre başvuruları kabul edilecektir. Adayların sınava girebilmeleri için en büyük aranan şartlardan biriside 2014 yılında ÖSYM tarafından düzenlenen kamu personeli seçme sınavından en az 70 puan almış olması gerekmektedir. Aranan diğer şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;
GENEL ŞARTLAR:
  • T.C Vatandaşı olan adaylar,
  • Kamu Haklarından mahrum bulunmayan adaylar, 
  • Askerlik ile herhangi bir ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç verecek olan adaylar,
  • KPSS puanı en az 70 puan olan adaylar,
  • Yapılacak sınavın son başvuru tarihi olan 15 Nisan 2016 itibariyle 18 yaşını doldurmuş olmak; Merkezî sınavın (KPSS-2014) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü itibariyle; infaz ve koruma memurları için 30 yaĢını bitirmemiĢ olmak(01 Ocak 1984 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.); teknisyen, büro personeli (ceza infaz kurumu katibi), diğer sağlık personeli (sağlık memuru), destek personeli (aşçı, kaloriferci, Ģoför) için ise 35 yaĢını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1979 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.)
  • Hizmet göreceği sınıfla ilgili özel kanun veya diğer mevzuatta aranan Ģartları taşımak.
BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, 04 Nisan 2016 tarihi ile 15 Nisan 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Diğer başvuru bilgileri için ve özel şartlar için ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 12:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 5 yıl Önce

nerede ve nsıl bas vuru vapılıyor bilgi alabilirmiyim...

halime
halime - 5 yıl Önce

Nerden basvuru yapcaz

ege
ege - 5 yıl Önce

Ya anlamıyorum biz çok mu salak bi toplum olduk kpss şartı yok yazıyor sayfaya giriyoruz kpss 70 yazıyor tövbe tövbe

Admin
Admin @ege - 5 yıl Önce

Şu anda bu ilanda KPSS şartı yok diye bir yazı nerede geçiyor acaba. Haber içerisinde vay görselinde bu habere ait KPSS Şartı Yok diye bir yazı görebiliyormusunuz. Siz güzel okumuyorsunuz. Böyle değil bu kadroda hiç bir kadroda yer alamazsınız.....

suna ertemel
suna ertemel - 5 yıl Önce

nereye götürecegiz acaba basvuru formları izmirde

Asli
Asli - 5 yıl Önce

Bende anlamıyorum kpss yok diyorlar peki nasıl alacak lar ya kpss var yazın o zaman millette anlasınlar.

Zeynep
Zeynep - 4 yıl Önce

2016 yılı diyor eski bi ilan mu bu anlamadım ki başvuru tarihleri önceki yıl