Bakacakkadı Belediyesi Sözleşmeli Memur Alımı Yapacak

Bakacakkadı Belediyesi kendi bünyelerinde istidam etmek üzere büro görevlisi alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman başlayacak.

Bakacakkadı Belediyesi Sözleşmeli Memur Alımı Yapacak
Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile ilan edilen duyuru da Bakacakkadı Belediye Başkanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere büro görevlisi pozisyonu için personel alımı yapılacağı belirtilmişti.

Bakacakkadı Belediye Başkanlığının hazırladığı ve Devlet Personel Başkanlığının kamuoyuna ilan ettiği duyuruya bakıldığında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere büro görevlisi alımı yapacakları görülmektedir. Peki büro görevlisi pozisyonu için alımlar ne zaman başlayacak?

Alımlar Ne Zaman Başlayacak

Bakacakkadı Belediye Başkanlığı ilan etmiş olduğu duyuru ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere büro işçisi pozisyonu için personel alımı yapacağını ilan etti. Peki alınacak olan personeller ne zaman başvuru yapabilecek?

Bakacakkadı Belediye Başkanlığı bün Mart yesinde büro işçisi olarak 5 ay 29 gün sureti ile istihdam etmek isteyen adaylar 27 Şubat 2017 tarihinden başlayarak 8 Mart 2017 tarihine kadar Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile gerekli müracaatlarını yapabilir.

Kimler Başvuru Yapabilir

T.C. Vatandaşı olmak,
İş Kanununa göre çalışma vasıflarına sahip olmak,
En az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak,
Mahalli İdarelerde en az 1 yıl çalışmış olmak,
İş ve sosyal hayatta iletişim ve kamu hizmetlerinin sunumunda uyulması gereken usul ve esaslara ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak,
Müracaat tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış olmak.

Yukarıda başvuru yapacak olan adayların sahip olması gerektiği nitelikler belirtilmiştir. Detaylar için aşağıda ki linki takip ediniz.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE