Üniversite Lise Mezunu 55 KPSS Puanı İle Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. 55 KPSS Puanı ile Temizlik personeli alımı yapılacak. Şartlar haberde.

Üniversite Lise Mezunu 55 KPSS Puanı İle Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlandı. Resmi gazetede yayımlanan ilan ile Kadın Erkek Sözleşmeli Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Başvurular KPSS Puanı ile gerçekleştirilecek olup başvuru sürereci başlamıştır. Buna göre yayımlanan lana göre İstanbul Medeniyet Üniversitesi Lise mezunu personel alacak.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Üniversiteye Kadın Erkek adaylar içerisinden 3 Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Buna göre 1 Erkek ve 2 Kadın olmak üzere Destek Personeli ( Temizlik Görevlisi ) alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Nedir?

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Temizlik Görevlisi alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memuları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca, 

- Herhangi bir ortaöğretim programından mezun olmak.

- 2022 KPSS (B) grubu sınavından en az 55 puan almış olmak.

- 01.01.2022 tarihi itibarıyla 45 (kırk beş) yaşını doldurmamış olmak. (01.01.1977 ve sonraki tarihlerde doğanlar başvuruda bulunabilecektir.)

şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Medeniyet Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 5 Aralık 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 19 Aralık 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mukaddes Usta
Mukaddes Usta - 1 yıl Önce

63 kpss puanim var

Sevim demir
Sevim demir - 1 yıl Önce

9 tane belgem var usta öğretici kadar lise mezunuyum üniversite sınavına katildim tytden 202 puan aldım ama acikögretimden yerlesemedim lise kpss sine girdim 59.60 aldım kurumsal biyerde çalışmak istiyorum şuan özel bir yerde calisiyom 10 yıldır rizedeyim iş olursa gelecem.

Rıfat öğüt
Rıfat öğüt - 1 yıl Önce

63 kpss puanım var

Bünyamin deniz
Bünyamin deniz - 1 yıl Önce

Maaş ne kadar

Bahar
Bahar - 1 yıl Önce

Kpss b grubu ne demek p94 puan mı