OGM 2023 Yılı 1128 Orman Muhafaza Memuru Alımı Hakkında Duyuru!

OGM 2023 yılı memur alımı kapsamında 1128 Muhafaza Memuru alımı için Sınav sonuçları ve tercih sonuçları duyurusu yayımlandı. İstenen Belgeler.

OGM 2023 Yılı 1128 Orman Muhafaza Memuru Alımı Hakkında Duyuru!

Orman Genel Müdürlüğü beklenen duyuruyu yayımladı. Geçtiğimiz aylarda yayımlanmış olan 1128 Orman Muhafaza Memuru alımı hakkında duyuru yayımladı. 

Orman Genel Müdürlüğü Muafaza memuru alımı başvuurları 26 Ocak - 19 Şubat 2023 tarihleri arasında alınmıştı. Bu kapsamda 2023 Yılı 1128 Adet Sözleşmeli Orman Muhafaza Memuru Alımı Sözlü Ve Uygulamalı Sınava Katılacak Adaylara Ait Sınav Yerleri İle Tarihlerine İlişkin İlan 31.03.2023 tarihinde Genel Müdürlüğümüz resmi internet sitesinde ilan edilmişti.

Uygulamalı ve sözlü sınava katılmış olan adaylar Yedek ve ASİL aday listeleri duyurulmuş olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere tüm merak ettiklerinizi paylaşıyoruz.

Tercih Sonuçları Açıklandı!

Tercih sonuçları ekte yayınlanmış olup ayrıca adaylar tercih sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısından (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) öğrenebileceklerdir.

ORMAN MUHAFAZA MEMURU TERCİH YERLEŞTİRME SONUÇLARI.pdf

Yerleştirme İşlemleri Tarihleri Açıklandı!

Tercih sonucu yerleştirilmesi yapılan adayların 10.07.2023 – 24.07.2023 tarihleri arasında aşağıda belirtilen evraklarla birlikte yerleştirildikleri Bölge Müdürlüğünün Personel Şube Müdürlüğüne bizzat kendileri teslim ederek başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

İstenen Belgeler Nelerdir?

  1. Nüfus Cüzdanı Sureti,
  2. Cumhuriyet Savcılığı İyi Hal Belgesi, (E-Devlet sisteminden alınabilir.)
  3. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi, (E-Devlet sisteminden alınabilir.)
  4. İlgili KPSS Puanını Gösteren Sınav Sonuç Belgesi, (ÖSYM sisteminden alınabilir.)
  5. Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylı Sureti,
  6. 2 Adet Vesikalık Fotoğraf, (Son 6 ayda çekilmiş)
  7. Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından Alınan (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli) Sağlık Kurulu Raporu,
  8. 05.01.2023 tarihinde ilan edilen 2023 Yılı 1128 Adet Sözleşmeli Orman Muhafaza Memuru Alım İlanının “Adaylarda Aranacak Genel ve Özel Şartlar" başlıklı 1 inci Maddesinin (d) bendinde yer alan şartın kontrolünün tespiti için E-devlet sistemi üzerinden alınan Sigortalılık Tescil ve Hizmet Kaydı, (Barkotlu belge olarak alınması gerekmekte olup İşyeri Unvan Listesinin de bulunmasına dikkat edilecektir.)

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR!

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2023, 22:38
YORUM EKLE