Namık Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Namık Kemal Üniversitesi yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacı için Sözleşmeli olarak personel alacak. İşte alım şartları.

Namık Kemal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı
Namık Kemal Üniversitesi 04 Ocak 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere Fakultelerin Biyoloji veya Molekuler Biyoloji ve Cenetik Lisans Programlarrndan Mezun Olmak şartı ile 1 adet Sözleşmeli Biyolog alımı yapacak. Alınacak adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı b grubu puan sırası aranacaktır. Adayların 2016 yılı KPSS puanı geçerli sayılacak olup en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir.

Adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, Kamu haklarından mahrum bulunmamaları, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile alakası bulunmaması, görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumu olmaması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olması, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olması, Fakultelerin Biyoloji veya Molekuler Biyoloji ve Cenetik Lisans Programlarrndan Mezun Olmak ve Molektiler Trp Alanrnda Yilksek Lisans yapmrg olmak şartları aranacaktır. Bu şartlara uygun olan adayın başvuruları kabul edilecektir.

Başvurular, en geç 18 Ocak 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular, Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE