Namık Kemal Üniversitesi 24 Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Ön Lisans mezunu Hemşire ve Laborant alımı yapılacak. Şartlar ve süreç burada.

Namık Kemal Üniversitesi 24 Ön Lisans Mezunu Personel Alımı Yapacak

Namık Kemal Üniversitesi personel alımı için ilana çıktı. Farklı kadrolarda olmak üzere Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi hastanesine sözleşmeli personel alımı yapılacak. 24 kişilik boş kadro ile Hemşire Alımı ve Laborant Alımı yapılacak. KPSS B grubu puan ile yapılacak alımlar için KPSSP93 puan türünden puan almış olmak şartı aranacak.

KADRO DAĞILIMI:

Üniversite bünyesine 20 Hemşire Alımı ve 4 Laborant alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Başvuracak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır. Ayrıca Özel Olarak ise;

1 - KPSS sınavına girmiş olmak, lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilan kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir

2 - Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

3 - Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumumun bulunmaması.

4 - Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler" hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır.

5- Güvenlik Soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin sözleşmeli personel alımı başvuruları 4 Ekim 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 18 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece Üniversitesinin web adresinden https://www.nku.edu.tr online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU KILAVUZU

DİĞER TÜM SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 09:22
YORUM EKLE