MGÜ 20 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 20 sözleşmeli personel alacak. Alımlar en az 60 KPSS Puanı ile yapılacak olup kontenjan dağılımı ve şartlar haberde.

MGÜ 20 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi ( MGÜ ) 3 temmuz 2023 tarihi itibari ile Resmi Gazetede yayımladığı personel alımı ilanı ile en az lise, ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı gerçekleştirilecektir. Alımlar 657 sayılı devlet memurları kanununun kapsamında 4/B olarak sözlşemeli olmak sureti ile herhangi bit Mülakat yapılmaksızın personel alımı gerçekleştirilecektir.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Lise Mezunu: 13 Temizlik Görevlisi, 1 Teknisyen, 

 Ön Lisans Mezunu: 1 Tekniker, 

Lisans Mezunu: 3 Büro Personeli, 2 Mühendis

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Üniversiteye personel alımı için adayların bazı nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir. Bunlar içerisinde 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddeisndeki şatlar yer alıyor. 

Ayrıca KPSS şartı olarak ta 2022 yılında yapılmış olan KPSS den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Mesleğe Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

Üniversitenin personel alımı başvurusu 3 Temmzu 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 17 Temmuz 2023 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularıını sadece Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aksaray da engelli alimi yapılsın lütfen
Aksaray da engelli alimi yapılsın lütfen - 3 ay Önce

Ahmet F Aksar