MGÜ 17 Sözleşmeli Personel Alımı - Temizlik, Güvenlik, Büro, Teknik

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi farklı kadrolarda KPSS ile en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı yapılacak.

MGÜ 17 Sözleşmeli Personel Alımı - Temizlik, Güvenlik, Büro, Teknik

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi ( MGÜ ) bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda olmak üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda yayımlanan sözleşmeli personel kadro dağılımı ve detayları haberde.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 8 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi), 3 Teknisyen, 

 Ön Lisans Mezunu: 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Tekniker, 

Lisans Mezunu: 2 Büro Personeli, 1 Mimar, 1 Programcı

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek için alacağı personel adaylarından genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi başvurusu için Mesleki nitelikler aranacak. Ayrıca, 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi şartlar aranacak. Ayrıca aşağıdaki mesleki şartlarıda aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Üniversitenin sözleşmeli personel alımı başvurusu 27 Aralık 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 10 Ocak 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi ( //www.mgu.edu.tr) web adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz doldurularak “ https://personelilan.mgu.edu.tr” internet adresi üzerinden e-devlet şifresi ile başvurular alınacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
april
april - 12 ay Önce

Ne olur açıklan artık !