Marmara Üniversitesi 51 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise Mezunu

Marmara Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. En az lise mezunu adaylar içerisinden Sağlık Personeli ve Rektörlüğe personel alımı yapacak. Şartlar?

Marmara Üniversitesi 51 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise Mezunu

Marmara Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede 2 Şubat 2023 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanına göreMarmara Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise mezunu adaylar içerisinden sözleşmeli 51 personel alımı yapılacak. Bu kapsamda yayımlanan ilan için başvurular başladı. Şartlar nedir? Kontenjan dağılımı nedir? Detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 24 Temizlik Görevlisi ( 18 Erkek ve 6 Kadın ),
  • 5 Şoför ( Erkek ),
  • 5Isıtma-KaloriferKazan Personeli( Erkek ),
  • 4 Bahçıvan,
  • 10Hasta Bakımı ve Temizliği ( 5 Erkek ve 5 Kadın ),
  • 3 Sağlık Teknisyeni,

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Marmara Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere yayımladığı ilan için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bi sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Ne Olacak?

Adaylardan 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Marmara Üniversitesi personel alımında herhangi bir Mülakat yapılmayacak. Adayların KPSS'den almış oldukları puanlar ele alınacak olup en yüksek puandan düşük puana kadar yapılacak sıralama ile başvuru alınacaktır.

Alanına Göre Özel Şartlar?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Marmara Üniversitesi personel alımı için adaylar başvurlarına ilanın yayım tarihi ile başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular sadece Online olarak yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 2 - 16 Şubat 2023

Başvuru Adresi:https://persis.marmara.edu.tr/

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2023, 08:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan öcal
Hakan öcal - 11 ay Önce

Bu yaş işini biraz yükseltseler nasıl olur

Mehmet kılıçal
Mehmet kılıçal - 11 ay Önce

Nedir bu kardeşim 35 yaş şartı,şöförlük için başvuracaktım fakat yaşım 40,src1,src2,src3,src4,psikoteknik,myk belgesi sayısız belge günün sonunda bu mu kaderimiz