Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Sözleşmeli Personel Alıyor

Üniversiteye farklı kadrolarda olmak üzere 12 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Lisans ve Lisans kontenjan dağılımı haberimizde.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi 12 Sözleşmeli Personel Alıyor

Malatya Turgut Özal Üniversitesi personel alımı için resmi gazetede ilan yayımladı. Az Önce gelen ilan ile Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı 5 alanda 12 Sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda yayımlanan ilana göre Üniversite KPSS Puanı ile sözleşmeli olarak 4/B herhangi bir mülakat yapılmaksızın personel alımı gerçekleştirilecektir.

Hangi Kadrolarda Memur Alımı Yapılacak?

  • 6 Büro Personeli,
  • 2 Destek Personeli,
  • 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 1 Laborant,
  • 1 Mühendis,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Üniversite başvurusunda bulunacak olan adaylardan 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " şartları aranacaktır.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Özel olarak adayların 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için p93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular ilanın yayımlanmsı ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Buna göre, 30 Temmuz 2022 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 13 temmuz 2022 tarihine kadar yapılması zorunludur. Başvurular sadece Üniversitenin adresine yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE