Kırıkkale Üniversitesi 60 Personel Alımı Sonuçları ve Taban Puanlar?

Kırıkkale Üniversitesi personel alımı yapıyor. En az lise mezunu 60 personel alımı başvurusu sona eriyor. Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Kırıkkale Üniversitesi 60 Personel Alımı Sonuçları ve Taban Puanlar?

Kırıkkale Üniversitesi personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda En az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Söz konusu ilana göre başvurularda artık sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar İçin İşin Olsa ekibi olarak sizlere bilgi vereceğiz.

60 Personel Alımı Yapılacak Kadrolar Hangileridir?

Kırıkkale Üniversitesi bünyesine Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden;

  • 1 Temizlik Personeli,
  • 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi
  • 1 Laborant,
  • 5 Diğer Sağlık Personeli, 
  • 39 Hemşire,
  • 3 Eczacı,
  • 2 Fizyoterapist,
  • 2 Psikolog,
  • 3 Ebe, 

olmak üzere toplamda 60 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Başvurular Sona Eriyor!

Kırıkkale Üniversitesi personel alımı başvuruları 5 Haziran 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 19 Haziran 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece Online olarak Üniversite adresinden gerçekleştirilecektir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başağıdaki bağlantıyı kullanarak ilan detaylarına ulaşabilirler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/kirikkale-universitesi-60-sozlesmeli-personel-alimi-lise-on-h44549.html

Mülakatsız Personel Alınacak!

Üniversiteye personel alımları herhangi bir Mülakat yapılmaksızın gerçekleştirilecektir. Bu yönde Başvurular 60 KPSS Puanı ile yapılmakta olup en yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile sıralama yapılacak olup adaylara herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Kırıkkale Üniversitesi personel alımları için başvurular 19 Haziran 2023 tarihinde sona ermekte olup başvuru değerlendirmesi tamamlandıktan sonra sonuçların 10 Temmuz 2023 tarihi ile açıklanması beklenmektedir. Buna göre sonuçlara aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANMA EKRANI:

https://kku.edu.tr/Anasayfa,

https://personel.kku.edu.tr/Idari

YORUM EKLE