Karadeniz Teknik Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sağlık Personeli Alımında Son Gün

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı yapacak. En az lise mezunu adaylar içerisinden sözleşmeli personel alınacak. Başvurularda sona geldik. İşte Detaylar.

Karadeniz Teknik Üniversitesi En Az Lise Mezunu Sağlık Personeli Alımında Son Gün

Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlamıştı. Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruya göre Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesine lise mezunu personel alacak. Başvurularda son günlere geldik. Peki henüz başvuru yapmamış olanlar ne zaman başvuru yapcak. Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Mülakat yapılacak mı?

20 Sağlık Personeli Alımı Yapılacak!

Karadeniz Teknik Üniversitesi bünyesine personel alımı yapacak. En az lise mezunu adaylar içerisinden Rötgen Teknisyeni, Sağlık Teknikeri ve Hemşire kadrolarında alım yapılacak.

Başvurular Sona Eriyor!

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 05 Nisan 2021 tarihi ile başlamış olup artık sona ermektedir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 19 Nisan 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.

Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını İstenen belgelerle birlikte şahsen Üniversitenin personel Müdürlüğüne gerçekleştirmeleri gereklidir.

Mülakat Yapılmayacak!

Üniversitenin Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımları için adaylara herhangi bir mülakat yapılmayacak. Adayların başvuruları KPSS puanına göre yapılacağından KPSS puan sırasına göre yapılacak değerlendirmeye göre adaylar seçilecektir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman açıklanacak?

Karadeniz Teknik Üniversitesi 20 sağlık personeli alımı başvuruları 19 Nisan 2021 tarihinde sona erilecek olup başvuru sonuçlarının Mayıs ayına kadar açıklanması beklenmektedir.

DİĞER SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 23:43
YORUM EKLE