İstiklal Üniversitesi En Az Lise - 12 Koruma, Destek Personeli, Teknisyen Tekniker Alacak

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Lise ve Ön Lisans mezunu 12 Sözleşmeli personel alımı yapacak. Kadro Dağılımı ve şartlar haberde.

İstiklal Üniversitesi En Az Lise - 12 Koruma, Destek Personeli, Teknisyen Tekniker Alacak

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Personel Alımı ilanı yayımlandı. Farklı alanlarda olmak üzere 12 Kişilik boş kadro ile Sözleşmeli olarak Tekniker, Teknisyen, Destek personeli ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrolarında personel alımı yapacağını bildirdi.

KADRO DAĞILIMI:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Yukarıdaki niteliklere ek olarak adaylardan genel olarak;

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak,

2) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile çalışmaya ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

3) Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak (Askerliğini yapmış olmak).

4) Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.

5) Tercih edilecek pozisyonun karşısında yer alan şartları taşıyor olmak.

6) 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak, ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Adayların KPSS puanının, başvurduğu ilanın KPSS puan türüne uygun olması gerekmektedir.

7) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İlan için başvurular 1 Kasım 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular 1 - 15 kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak olup sadece online olarak https://personelilan.istiklal.edu.tr/ adresinden kabul edilecek ve bu link üzerinden işlemler yürütülecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE