İstanbul Üniversitesi KPSS'li KPSS'siz Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

İstanbul Üniversitesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. İşte kadrolar ve şartlar.

İstanbul Üniversitesi KPSS'li KPSS'siz Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

21 Kasım 2019 tarihli yeni personel alımı ilanı yayımladı. resmi gazete'de yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Üniversitesi bünyesindeki perosnel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlardan oluşan 5 kişilik kadrosu ile sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını yayımladı. Bu kapsamda alımlar yapılacak sınav ile belirlenecek. Sınav için adayların KPSS puanı esas alınarak yapılacak değerlendirme sonucuna göre sınava çağırılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
  • Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
  • (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, 
  • Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda 375 sayılı KHK’de belirtilen sürelerde (2 kat için en az 3 yıl, 3 kat ve üzeri için en az 5 yıl) mesleki tecrübeye sahip bulunmak, 
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri.
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

BAŞVURULAR:

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörülüğüne alımı yapılacak personel adayları başvurularına ilanın yayım tarihi olan 21 Ekim 2019 tarihi itibari ile başlayabilecekler. Bu yönde adaylara başvuru için 15 günlük süre verilmiş olup en geç 05 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru alınacak.

Başvurular,  //www.istanbulc.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu’nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, 05/12/2019 tarihi mesai bitimine kadar İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Avcılar/İSTANBUL adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
YORUMLAR
NALAN
NALAN - 2 yıl Önce

HANİ KPSS PUANI OLMUCAKTI HİC BİRİNİZE GÜVENMİYORUZ