GSB 6954 Personel ( Psikolog, Büro, Temizlik Personeli ) Alımı Sonuçları Açıklandı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı 6954 Sözlemeli personel alımı yerleştirme sonuçları açıklandı. Adaylardan istenen belgeler ve teslim tarihleri haberde.

GSB 6954 Personel ( Psikolog, Büro, Temizlik Personeli ) Alımı Sonuçları Açıklandı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanmış olan sözlşemeli personel alımı ilanı ile farklı kadrolarda Türkiye Geneli Psikolog, Büro Perosneli ve Temizlik personeli alımı yapacağını bildirmişti. Söz konusu başvurular 1 Eyllü 2023 tarihine kadar alınmış olup başvuru için sonuçlar açıklanmıştır.

Mülakatsız 6957 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak!

Adaylara herhangi bir Mülakat yapılmaksızın yerleştirme işlemleri uygulandı. Bu kapsamda, aşağıdaki birimlere alım yapılıyor.

GSB Yerleştirme Sonuçları AÇıklandı!

Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere, boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonları için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4’üncü maddesinin (B) fıkrası ile 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek-2’nci maddesi çerçevesinde “2023 Yılı Sözleşmeli Psikolog, Büro Personeli ve Destek Personeli (Temizlik) Alımı” başvuruları 28 Ağustos – 01 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirilmiş olup adaylar, yerleştirme sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) Başvurularım – Değerleme Sonuçları başlığı altından öğrenebileceklerdir.   

Belge Teslim Tarihi Netleşti!

İlan edilen kontenjan sayısına girerek yerleştirilen ve atanmaya hak kazanan asıl adaylar, aşağıda belirtilen belgeleri Merkez Teşkilatına yerleşen adaylar Bakanlık Merkez Binası Personel Genel Müdürlüğü İşçi ve Sözleşmeli Personel Daire Başkanlığına, Taşra Teşkilatına yerleşen adaylar ise yerleştikleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerine 18 - 22 Eylül 2023 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde teslim edeceklerdir.

KPSS Taban Puanlar Belli Oldu!

Psikolog Alımı Taban Puan:  80,49463

Temizlik Personeli Alımı Taban Puan: 68

Büro personeli Alımı Taban Puan: 73

Ek: Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin İstatistik Verileri için TIKLAYINIZ.

İstenen Belgeler Nedir?

a) Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve adres bilgilerine ilişkin yazılı beyan.

b) Psikolog pozisyonu için; Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren Psikoloji bölümü ile bu bölüme denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilmiş bölümlerden mezun olduğunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesi.

Büro Personeli pozisyonu için; Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Kamu Yönetimi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi  ve Endüstri İlişkileri Bölümleri ile bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilmiş bölümlerinden mezun olduğunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesi.

Destek Personeli (Temizlik) pozisyonu için; Ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenim düzeyine sahip olduğunu gösterir diploma veya mezuniyet belgesi.

c) Yerleştirme belgesinin internet çıktısı.

ç) Sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyan.

d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair yazılı beyan.

e) Yazılı özgeçmiş.

f) Son altı ay içerisinde çekilmiş iki adet biyometrik fotoğraf.

g) Adli sicil kaydına ilişkin yazılı beyan ve e-Devlet portalından alınmış doğrulama kodlu belge.

h) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyan.

ı) Varsa SGK hizmet dökümü.

i) Kamu kurum ve kuruluşlarında 4/B sözleşmeli personel pozisyonlarında tam zamanlı olarak görev yapmakta  iken kurumlarınca sözleşmesi feshedilen ya da sözleşmesini tek taraflı fesheden adayların, bir yıllık bekleme  süresini doldurdukları ile ilgili önceki kurumlarından alınmış onaylı hizmet belgesi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sibel büyükhan
Sibel büyükhan - 2 hafta Önce

Temizlik

Zeynep
Zeynep - 2 hafta Önce

Atandim cok şükür

Deniz örnek
Deniz örnek - 2 hafta Önce

Temizlik görevlisi