Giresun Üniversitesi En Az Lise Mezunu 21 Personel Alımı İlanı

Giresun Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı pozisyonlarda olmak üzere 21 personel alımı yapılacak. Kadın Erkek kadrolar nedir?

Giresun Üniversitesi En Az Lise Mezunu 21 Personel Alımı İlanı

Giresun Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi gazete ilanına göre Giresun Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 21 personel alacak. Alımlar 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında 4/B olarak istihdam edilmek üzere herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın 21 Sağlık Personeli alımı yapılacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Başvuru İçin Adaylardan Aranacak Şartlar Nedir?

Giresun Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlamış olup adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacaktır. Bunun dışında yukarıdaki tabloda belirtilen özel şartların sağlanıyor olması gerekmektedir. KPSS şartı olarak ise herhangi bir taban puan belirtilmemiş olup değerlendirmelerde en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile belirleme yapılacaktır.

Başvuru Süreci Başladı!

Üniversiteye personel alımı başvuruları 26 Ocak 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 09 Şubat 2022 tarihine kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir. Başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılacaktır. Detaylı bilgiye ulaşmak için;

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE