GİBTU 19 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi personel alımı yapıyor. En az lise mezunu ve 50 KPSS ile personel alımı kontenjanları haberde.

GİBTU 19 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel alımı yapıyor. Az Önce Resmi gazetede 5 Ekim 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Sözleşmeli Personel alımı ilanına göre Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 1 Teknisyen, 4 Destek Personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Destek Personeli (Şoför), 

Lisans Mezunu: 1 Psikolog, 3 Büro Personeli

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel alımında adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmaları gereklidir.

Mesleğe Göre Özel Şartlar Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

GİBTU Personel alımı başvurusu ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gerekecektir. Buna göre başvurular istenen belgelerle birlikte yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 5 - 20 Ekim 2023

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE