Ege Üniversitesi Diğer Sağlık Personeli Alım İlanını İptal Etti

Ege Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 310 personel alım ilanı yayımlamıştı. Ancak bazı kadrolar için iptal kararı açıklandı. İşte detaylar.

Ege Üniversitesi Diğer Sağlık Personeli Alım İlanını İptal Etti

Resmi Gazete'de 2 Temmuz 2020 tarihi itibari ile yeni ilanlar yayımlandı. Dün yayımlanmış olan Ege Üniversitesi personel alımı ilanı hakkında yeni ilan geldi. Ancak 2 temmuz ilanına göre bazı kadroların iptal edildiği görülmektedir. Bizde İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde ipta ledilen kadro hakkında bilgileri aktaracağız.

EGE ÜNİVERSİTESİ KADRO DAĞILIMI NEYDİ?

Dün yayımlanan ilana göre Ege Üniversitesi toplamda 310 kişilik kadro ile alım yapacaktı. Alımlar, Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Röntgen Teknisyeni, Diyetisyen, Fizyoterapist, Biyolog ve Eczacı pozisyonlarda alım yapılacak.

Ancak resmi Gazete'de 02 Temmuz 2020 tarihi itibari ile yayımlanan ilanda Diğer Sağlık Personeli kadrosu için iptal ilanı yayımlandı. İşte yayımlanan iptal ilanı;

01 Temmuz 2020 tarihli ve 31172 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Alım İlanında yer alan " Diğer Sağlık Personeli (D03) - 3 (üç) adet - Fakültelerin Psikoloji bölümü mezunu olmak" açıklamalı ilan sehven yazılmış olup bu ilan metni Sözleşmeli Personel Alım İlanından çıkarılmıştır. İlanen duyurulur.

DİĞER ALIM KADROLARI NEDİR?

BAŞVURULAR:

Ege üniversitesine başvuru yapacak adaylar öncelikle 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Ayrıca adayların yukarıdaki tabloda belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gereklidir. Bu kapsamda başvurular 01 Temmuz ile 15 Temmuz 2020 tarihine kadar yapılacaktır. 

Başvurular //www.ege.edu.tr web adresinden başvuru kabul edilecektir. Başvuru formunu hatalı dolduran ya da Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

İLANIN DETAYLARI

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 11:06
YORUM EKLE