Ege Üniversitesi 310 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı

Ege Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda 310 sözleşmeli personel alımı yapacak. Kadro dağılımı ve detaylar haberimizde yer alıyor.

Ege Üniversitesi 310 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı Yayımladı

Resmi Gazete'de ilan yayımlayan Ege Üniversitesi bünyesine 310 personel alımı yapacak. Alımlar farklı branşlarda ve KPSS puanı ile yapılacak olup başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylara başvuru için 15 günük süre verildi. Bizde sizlere bu haberimizde ilgili ilanların detaylarını aktaracağız.

Ege Üniversitesi 310 kişilik kadro ile Tıp Faklültesi hastanesine Sağlık Personeli Alımı yapacak. Herhangi bir sınav yapılmaksızın sadece KPSS puanı ele alınarak değerlendirme yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİYOR?

Üniversite ilanına başvurular genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler doğrultusunda yapılacak. Bunu dışında aranan nitelikleride taşımak gereklidir.

- Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

- Lisans mezunları için 2018 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3) puanı, Ön Lisans Mezunları içinse KPSS(P93 ) esas alınacaktır.

- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

diğer niteliklerdendir. Ayrıca Eczacı kadrosu için KPSS puanı aranmayacaktır.

ALIM YAPILACK KADROLAR:

Ege Üniversitesi 310 kişilik kadro ile 220 Hemşire, 40 Sağlık Teknikeri, 10 Diğer Sağlık Personeli, 15 Röntgen Teknisyeni, 5 Diyetisyen, 5 Fizyoterapist, 10 Biyolog ve 5 Eczacı alınacak.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

İlana başvurular 01 Temmuz 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Temmuz 2020 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular sadece istenen belgeler ile birlikte Ege üniversitesi resmi internet adresi olan "www.ege.edu.tr" web sayfasından online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen ve ya posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

SİSTEME YÜKLENMESİ GEREKEN BELGELER:

1- Başvuru Formu ( Resmi Siteden doldurulacaktır )

2- Diploma Fotokopisi ve Mezun Belgesi ( E-Devletten alınacaktır. )

3- Fotoğraf ( Vesikalık )

4- KPSS Sonuç Belgesi ( 2018 yılına ait )

5- Kimlik Fotokopisi

6- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge ( E-Devletten alınabilir )

7- Hizmet Belgesi / Sertifika (Sadece Aranan nitelikler kısmında belirtilen kadrolar için)

8- Özgeçmiş ( Sadece Eczacılar için talep edilecektir. )

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE