Bursa Teknik Üniversitesi Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Lise mezunu ve 50 KPSS puanı ile personel alımı şartları ve kontenjan bilgisi haberde.

Bursa Teknik Üniversitesi Lise Mezunu Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanına göre Bursa Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikiği karşılamak üzere Lize mezunu adaylar içerisinden sözleşmeli Destek Personeli alımı gerçekleştirilecek. Buna göre, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B kapsamında sözleşmeli olarak KPSS Puanı sırası alınarak personel alımı gerçekleştirilecek.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Bursa Teknik Üniversitesi " 2 Destek Personeli ( Şoför - Erkek ) " alımı gerçekleştirecek. ALımlar İdari ve Mali işler Daire başkanlığına gerçekleştirilecek.

Başvuru Şartları Nedir?

Şoför Alımında genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel Olarak ise Mezuniyet, KPSS, Sürücü belgesi, Yaş şartları aranacak.

Özel Şartlar:

2022 yılında yapılan KPSS'den P94 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Lise Mezunu olmak, SRC2 belgesine sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak, Seyehat engeli olmamak, Vardiyalı olarak çalışabilecek olmak, Herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi özel nitelikler aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılacak. Buna göre 9 Şubat 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 23 Şubat 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece istenen belgelerle birlikte Üniversitenn Personel daire başkanlığına gerçekleştirilecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duygu Demirci
Duygu Demirci - 1 ay Önce

İyi hoş da neden şahsen başvuru ya gelebilecek zaman,imkan yoksa ..