Ankara MGÜ 13 Sözleşmeli Kadın Erkek Personel Alımı İlanı

MGÜ 657 sayımı DMK ile 13 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Güvenlik Görevlisi, Büro personeli ve Temizlik personeli alımı şartları haberde.

Ankara MGÜ 13 Sözleşmeli Kadın Erkek Personel Alımı İlanı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilana göre MGÜ 3 farklı alanda 13 sözleşmeli personel alımı yapacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunları içerisinden sözleşmeli personel alımı yapılacak olup 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Öte yandan KPSS Puanı en az 70 olan adaylar başvuru yapabilecek.

Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Kontenjanlar:

  • 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 5 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi),
  • 3 Büro Personeli,

Başvurular Başladı! Nasıl Başvuru Yapılacak?

MGÜ sözleşmeli personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 27 Mayıs 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 10 Haziran 2022 tarihine kadar başvuru yapılacaktır. Adaylar başvurularını Elektronik ortamda Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi //www.mgu.edu.tr) web adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz doldurularak “https://personelilan.mgu.edu.tr” internet adresi üzerinden e-Devlet şifresi ile başvurular alınacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Üniversite ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle yukarıda belirtilen şartları sağlıyor olmaları gereklidir. İlgili niteliklere sahip olan adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memıurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. 

Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" şartları ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacak.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsyankar
İsyankar - 2 yıl Önce

Artık yorum bile yapmak istemiyorum,şartlara bak!!!!