Yurtiçi Kargo Personel Alımı 2019! Başvuru Nasıl Yapılır?

Taşımacılık sektöründe hizmet sunan Yurtiçi kargo değişik kadroları için personel alımı ilanları yayınladı. Başvurulacak kadrolar, başvuru kabul edilen bölgeler ve diğer başvuru bilgileri haberimizde.

Yurtiçi Kargo Personel Alımı 2019! Başvuru Nasıl Yapılır?

Kargoculuk sektöründe hizmet sunan ve bu hizmetlerine devam eden Yurtiçi Kargo değişik kadroları için personel alımı yapacağını resmi kariyer adresi aracılığı ile duyurmuştur. Sizlerde Yurtiçi kargo firmasının çatısı altında görevde bulunmak istiyorsanız haberimiz aracılığı ile Yurtiçi kargo iş ilanı hakkında bilgilere ulaşabilir ve iş başvuru işlemlerine kariyer adresinden başlayabilirsiniz. İşte ayrıntılar...

Yurtiçi kargo hakkında bilgi vermek gerekirse; 1997 yılında faaliyetlerine başlamış olup, o günden bu yana taşımacılık konusunda müşterilerine hizmet sunmaya çalışmaktadır.

YURTİÇİ KARGO HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Yurtiçi Kargo firmasının personel alımı yapacağı kadrolar ise şöyledir; dağıtım elemanı kurye, oracle yazılım uzmanı, kurye, mobil yazılım uzmanı, şoför sürücü, kargo operatörü, kurye Muğla, kurye Turgutreis, Kurye Aydın, Kurye Bursa ve Kurye İzmir kadroları için personel alımları gerçekleştireceğini kariyer adresi üzerinden duyurmuştur. Peki Yurtiçi kargo hangi illerden personel alımı yapacak?

YURTİÇİ KARGO FİRMASI HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Kargoculuk alanında hizmet sunan Yurtiçi Kargonun personel alımı yapacağı bölgeleri sıralarsak; İzmir, Bursa, Aydın, Muğla, İstanbul, Balıkesir ve Çanakkale bölgeleri için personel alımı ilanları yayınlamıştır. Başvurular nereden ve nasıl yapılacak?

YURTİÇİ KARGO İLANLARINA İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yurtiçi Kargo şirketi personel alımı ilanlarını resmi adresi üzerinden veriyor bunun için başvuru yapmak isteyen adaylar https://www.kariyer.net/firma-profil/yurtici-kargo-servisi-a-s-2016-38332 adresini ziyaret ederek güncel iş ilanlarını takip edebilir daha sonrasında üye girişi veya üye kayıtı oluşturarak ilanlara iş başvurusunda bulunabilirler.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 23:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Kılıç
Murat Kılıç - 1 yıl Önce

Şoförüm iş arıyorum e sınıf ehliyet var SRC 3 ve 1 var pisko teknik var.05317775129.gaziantep

Ali Gülecler
Ali Gülecler - 1 yıl Önce

Ağır vasıta şoförüyum emekliyim

yaşar YAZICI
yaşar YAZICI - 1 yıl Önce

Emekliyim
E sınıfı ehliyetim var
İyi derecede almanca
İstanbul sancaktepe yenidoğan mahallesinde ikamet etmekteyim
Çok yakınımda bir şübeniz bulunmaktadır
En son bir firmada 10 yıl calıştım

M
M - 1 yıl Önce

MustafaAli yıldız servis şöförlük tecrubem var belgelerimvar şöförlük arıyorum

M
M - 1 yıl Önce

MustafaAli yıldız servis şöförlük tecrubem var belgelerimvar şöförlük arıyorum