Yeşilyurt Belediyesi Bünyesine Personel Alımı Yapılacaktır

Yeşilyurt Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı için farklı pozisyonlarda alım yapılacağı açıklandı. Bizlerde yapılan personel ilanını sizler için derleyerek haberimize yansıttık.

Yeşilyurt Belediyesi Bünyesine Personel Alımı Yapılacaktır

Malatya iline bağlı olan Yeşilyurt Belediyesi Başkanlığı tarafından resmi internet sitesi üzerinde yapılan açıklamaya göre Belediye Başkanlığı bünyesinde çalışacak personellerin alınacağı açıklandı. Yapılan açıklamanın devamında Belediye Başkanlığı bünyesinde koordinatör ve 2 veri hazırlama uzmanı olarak ilan verilmiştir. Belediye Başkanlığı tarafından denetlenen başvuruların 23 Eylül 2018 günü mesai bitimine kadar devam edeceği açıklandı.

BAVŞURU ŞARTLARI

Adaylar tarafından yapılan başvurular Belediye denetiminde olarak yapılacak olan alımlarda adaylardan istenilen şartlar şu şekildedir; " 4 yıllık üniversite mezunu olması, bilgisayar sertifikasına sahip olması, işini düzenli şekilde yapabilecek hiç bir engel olmaması, Microsoft Office programlarına hakim olması gerekmektedir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR

Başvurular 23 Eylül 2018 günü mesai bitimine kadar şahsen ve belirtilen şartlara uygun şekilde Yeşilyurt İlçe Belediyesi adresine yapılması gerektiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 07:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet
mehmet - 2 yıl Önce

Bugün kapali ama nasil başvuru yapacagiz internetten mi

sena
sena - 2 yıl Önce

arkadaslar

sena
sena - 2 yıl Önce

arkadaşım umutlanma zaten çünkü alim felan yok zaten çalışan personlleri varmış ilani da onlar için yayinlamislar..dalqa qeciyorlar en kotusude bunu yüzümüze soyleyebiliyorlat

utku
utku - 2 yıl Önce

prosedür gereği yayınlamışlar.daha önce sözleşmeli olarak devam eden çalışanların sözleşmesini uzatmak içinmiş