Ulusal Denizcilik Türkiye Geneli Personel Alımı İş İlanı

Ulusal Denizcilik personel alımı gerçekleştiriyor. Ulusal Denizcilik bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Türkiye geneli 3 bin TL ile 5 Bin TL arasında bir maaş ile personel alacak. Side Ulusal Denizcilik ailesine katılmak için haberimizin devamını inceleyiniz.

Ulusal Denizcilik Türkiye Geneli Personel Alımı İş İlanı

Ulusal Denizcilik Türkiye Geneli Personel Alımı İş İlanı

Ulusal Denizcilik personel eleman alımı gerçekleştiriyor. Ulusal Denizcilik bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 90 adet 3 bin tl ile 5 bin tl arasında bir maaşla personel alıyor. Sizde Ulusal Denizcilik ailesie iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine , iş tanımına ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Personel alımları tüm Türkiye genelinde yapılacağı için başvuruda bulunurken yaşadığınız şehir fark etmiyor. 

Peki Ulusal Denizcilikte Gemi Personelleri ne yapar ve ne işe yara? Kısacası iş tanımını açıklamış olursak;

Ulusal Denizcilik bünyesindedi personeller, Kuru yük gemilerinde 15 veya 30 kişilik gemi mürettavatına,Yolcu ( RORO ) gemileri, özel ve turistik yatlarda mürettabat+ yolcu+ müşterilere servis ve sunum yapablecek gerekli mesleki bilgisi olan ve yeterli tecrübeye sahip olan, seyehat engeli olmayan, uzun süreli bir çalışma sağlayabilecek personellere denir. 

Ulusal Denicilik personellerinde, denizcilik sektöründe iyi bir kariyer hedefleyen Garson (Kamarot) olarak görevlendirecek personeller arıyor. Ayrıca Türk bayraklı gemilerde 3 Bin TL ile 4 Bin TL arasında, Yabancı Bayraklı Gemilerde ise 1500 USD ve 2000 USD yani 4 bin TL ile 5100 TL arasında bir maaş olanağı sağlıyor. Ayrıca bulunan pozisyona başvuruda bulunmak için Deneyimli veya Deneyimsiz olmanız fark etmiyor.

Ulusal Denizcilik bünyesine dahil edeceği personellerde bazı özellikler aramaktadır. İşte Aranan Nitelikler;

     - Özel ve Turistik yatlarda yüksek gelir hedefleyen dolgun maaş, SGK, İkramiye ve tüm sosyal haklarla çalışacak

     - Uluslararası ve Yurtiçi denizlerinde yük ve yolcu gemilerinde çalışacak,

Deniz Deneyimi olan veya Deneyimi olmayan adaylar Garson olarak işe alınacaktır.

NOT: Gemi adamı cüzdanı olması tercih sebebi olacaktır. Cüzdanı olmayan elemanlara Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve MEB tarafından düzenlenen gemi adamı yerleştirme kurslarına yönlendirme yapılıp, gerekli belgelendirme işleminiz yapılmaktadır.

Ulusal Denizcilik Türkiye Geneli Personel Alımı ilanına başvuruda bulunmak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 23:07

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ferhat önder
ferhat önder - 5 yıl Önce

İngilizcem gayet iyi ve yıllardır günde 5 ila 10 saat arası pratik yapma fırsatı buluyorum yabancılarla. (ingiliz ve amerikalılarla). üniversite mezunuyum. eğer kontenjanınız var ise benimle iletişime geçmenizi rica ediyorum.
Saygılar

ŞERİF KIRMIZI
ŞERİF KIRMIZI - 4 yıl Önce

Her zaman kendime güvenmişimdir.....