Türkiye Şeker Fabrikaları 16 Daimi Memur ve Personel Alıyor!

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 16 daimi memur ve personel alımı yapıyor.

Türkiye Şeker Fabrikaları 16 Daimi Memur ve Personel Alıyor!

Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer almakta olan Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi aralıklarla açık pozisyonları için memur ve personel alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir. İlgili kurum Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi personel alımı ilanlarını hazırlayarak kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR üzerinden duyurmaktadır.

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında yurt geneli toplam 16 kişilik daimi memur ve personel alımının yapıldığı görülüyor. Peki Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi hangi pozisyonlara daimi personel alımı yapıyor, başvurular nasıl ve ne zamana kadar yapılabilecek.

İLAN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Firma: Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi
Alınacak Personel Sayısı: 16
Statü: Kamu / Daimi
Son Başvuru Tarihi: 12 Ocak 2018

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 16 kişilik daimi memur ve personel alımı gerekleştirecektir. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir?

Bilgisayar Mühendisi - 2 Kişi
Büro Personeli - 13 Kişi
Avukat - 1 Kişi

Yukarıda hangi pozisyonlar için, toplam kaç kişilik personel, memurun Türkiye Şeker Fabrikaları Anonim Şirketi tarafından alınacağı belirtilmiştir. 

ARANACAK ŞARTLAR ve MÜRACAATLAR

Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği, Hukuk, İktisat, İşletme ve Kamu Yönetimi bölümü mezunu olmak,
Sağlık durumlarının tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması. (İlgililerden işe başlatılmadan önce tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık raporu istenecektir.)
Eleman Alımı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ulusal düzeyde yapılacaktır.
Kamu kurum ve kuruluşlarının daimi işgücü taleplerine yapılan başvurularla ilgili yazışmalarda kişilerin yazışma adreslerindeki Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır.
Sözlü sınav Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Mithatpaşa Cad. No.14 Yenişehir-ANKARA adresinde yapılacak olup sınav tarihi, sınava katılacak adayların açıklanmasını takiben duyurulacaktır.
Talep şartlarına durumu uyan adaylar, 03-12 Ocak 2018 tarihleri arasında İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.  İşe alınacak elemanlar 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında işe alınacak ve kendileriyle belirsiz süreli iş sözleşmesi imzalanacaktır.  KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR

Türkiye Şeker Fabrikaları daimi personel alımı ilanına başvurular İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Adayların öncelikle ''https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx'' linkine girmesi ve iş yeri ünvanı bölümüne TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ismini yazarak arama yapması gerekmektedir. Karşılarına çıkan ilanlara adaylar 12 Ocak 2018 tarihine kadar başvurabilir.

YORUM EKLE