Türkiye Geneli Silahlı Silahsız 1135 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde firmaların özel güvenlik ihtiyacının giderilmesi için çok sayıda personel alımı yapılacak. Silahlı ve silahsız özel güvenlik personeli alımlarında en az lise mezunu olmak yeterli olacak. Başvuru şartları, başvuru tarihi ve diğer detaylar haberimizde..

Türkiye Geneli Silahlı Silahsız 1135 Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Kurumların ve firmaların güvenlik kadrolarındaki personel ihtiyaçlarının giderilmesi için alımlar yapılmakta. Firmaların ihtiyaç bulunan kadrolarındaki alımlar devam etmekte. Silahlı ya da silahsız özel güvenlik görevlisi kadrosundaki alımlarda ise eğitim düzeyinde en az lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceği 1135 personel alımı adayların başvurularını beklemekte.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Genel başvuru şartlarında; 5188 Sayılı kanunda belirtilen şartlara uygun şekilde güvenlik kimlik kartına sahip adayların, haklarında mahkumiyet kararı bulunmaması, yaş şartında 18 yaşını tamamlamış olmak, silahlı güvenlik görevlileri için ise 21 yaşında büyük olmak, ayrıca üst yaş sınırı olarak ilanda belirtilen yaş aralığında bulunan, kamu haklarından mahrum olmayan, eğitim düzeyinde en az lise mezunu olan adaylar, vardiya çalışma esaslarına uygun olmaları ile başvuru yapabilirler. Adayların Türkiye genelinde başvuru yapabileceği alımlarında silahlı güvenlik görevlisi, silahsız güvenlik görevlisi, Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı, Güvenlik Amiri kadrolarında alımlar bulunuyor. .

Türkiye genelinde 81 il ve ilçede bulunan özel firmaların özel güvenlik kadrosundaki alımlara nasıl başvuru yapabilirim diye soran adaylar için, iki türlü başvuru yöntemi bulunmakta. Şahsen ya da İŞKUR e-şube ile yapılacak başvurularda online olarak başvuru yapmak isteyen adayların https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx sitesi üzerinden ilanlara erişim sağlayabilirler. Alfabetik olarak ilanları sıralamak ve güvenlik görevlisi meslek ilanlarına tıklamak ardından üye girişi yaparak, son başvuru tarihinden önce başvuruları tamamlamak gerekmektedir.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 15:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru
Ebru - 2 yıl Önce

Bize işle ilgili alım haberleri veriyorsunuz ama biz bir türlü başvuru yapamıyoruz.olanı verdikten altında başvuru sitesini gösterin toplayalım kolaylıkla başvuru yapalım