TÜBİAK KPSS Olmadan Personel Alacağını İlan Etti!

TÜBİAK resmi gazetede yayımladığı ilanına göre bünyesine farklı niteliklerde ve kadrolarda personel alımı yapacağını ilan etti. Başvuru şartları hakkında ve diğer detaylar hakkında bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.

TÜBİAK KPSS Olmadan Personel Alacağını İlan Etti!

TÜBİAK 21 Ocak 2019 tarihli Resmi Gazete yayımında yeni personeller alımı yapacağını duyurdu. Buna göre TÜBİAK bünyesinde oluşan personel eksikliğini karşılamak üzere Kocaeli ve Ankara illerinde alım yapacak. Buna göre TÜBİAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) ile TÜBİTAK Başkanlık Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı Bünyesinde görev yapmak üzere 9 personel alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Alımlarında 3 ü Kocaeli ili için ve diğer 6 sı Ankara illeri için geçerli olup adaylardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, TÜBİTAK Başkanlık Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı alımı için alanında en az 2 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak şartı arayacak. Ayrıca Lisans mezunu olmak ta şartların içerisinde yer almaktadır. Yayımlanmış olan ilana göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular ilanın yayım tarihi olan 21 Ocak 2019 tarihinde başlamış olup en geç 11 Şubat 2019 tarihine kadar yapılması gerektiği belirtildi. Buna göre adaylar başvurularını TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda sizlerle paylaşacağmız ilanın tam metni üzerinden ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER