TTNET Personel Eleman Alımları

Türkiye'nin en önde gelen şirketlerinden birisi olan TTNET personel eleman alımları ile yeni kadrolarına personel alıyor.

TTNET Personel Eleman Alımları
Türkiye'nin en önde gelen şirketlerinden birisi olan TTNET personel eleman alımları ile yeni kadrolarına personel alıyor.

TTNET bilindiği üzere Türkiye üzerindeki internet erişim ağı en büyük olan bir kurumdur. Ülkemizde de bu bağlamda en çok kitleye ulaşmaktadır. En çok kitleye ulaşmak demek en çok tercih edilmek demektir. Yani sorumluluklar kadrolar genişliyor demektir. Bu nedenden ötürü de yeni açacağı kadrolara yeni elemanlar ekleyerek bu güce devam etmeye ve yeni yollar kat etmeye devam edeceği anlamına geliyor.

TTNET personel eleman alımları 2016 yılında da hızla devam ediyor. En başta büyük şehirler olmak üzere İstanbul ve Ankara gibi ve diğer şehirlerde de eleman alımlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. Alım yapacağı kişiler arasında belli nitelikler arayan TTNET bu bakımdan tecrübeli kadro ya da kişiler tarafından yoluna devam edeceği anlaşılıyor. Bunun dışında yapacağı eleman alımları için de belli başlı pozisyonlar belirlemiştir. Bu yeni personelleri alacağı pozisyonlardan bazıları ise, müşteri temsilcisi, bilgi güvenliği uzmanı, saha satış personeli, denetim elemanı, mimar ve mühendis alanıdır. Bu sayılan pozisyonlar dışında da iş analisti alınacağı duyurulmuştur. Bu pozisyonlar için yapılacak eleman alımlarında başvuran adaylar arasından mülakata çağrılacak olan kişilerde belli başlı testler yapılabilir. Bu bahsettiğimiz mülakattaki testler dışında pozisyonunun gerektirdiği bazı özel yetenekler var ise onlar üzerinde test yapılabilir. Artık herkesin neredeyse zorunlu olarak bilmesi gereken İngilizce adında da testler yapılabilir. Bu mülakattan geçenler ise artık mutlu bir son ile bitişe vararak işi kapmışlardır.

Siz de bu Türkiye'nin en büyük internet ağı durumunda olan kurumda çalışmaya var mısınız? Büyük şirket, büyük kurum eşittir iyi bir gelecek iyi bir referans. İlana başvuruda bulunacak olan adaylar alt ısımdaki bağlantıyı kullanabilirler.
//www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE