THY Teknik Personel Alımı Yapılacak

THY Teknik sahip olduğu birçok tecrübe ve iş gücü sayesinde ülkemizde Türk hava Yolları da başta olmak üzere birçok hava yolu şirketi için bakım hizmetleri sunmakta olan mühendislik kuruluşlarından bir tanesi olarak biliniyor.

THY Teknik Personel Alımı Yapılacak
THY Teknik için yapılacak olan personel alımı ise açıklandığı andan itibaren yoğun bir ilgi ile karşılandı. Tabi ki bu köklü firmada çalışmak için bazı şartları sağlamanız gerekiyor. Eğer şartları sağladığınızı düşünüyorsanız siz de başvuru yapabilir ve tecrübeli mühendisler arasında iş deneyimi elde ederek kendiniz için bir kariyer planı oluşturabilirsiniz. THY Teknik, bünyesinde çalıştırmak üzere çalışmayı seven ve dinamik iş arkadaşları arıyor.

Aranan Özellikler Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti’nde kayıtlı bir vatandaş olmak gereken ilk şartlar arasında yer alıyor. Bunun yanında ise eğitim seviyesi olarak en az lise mezunu olmak gerekiyor. Adli kayıtlarının da temiz olması, işe girmeniz için gerekli olan şartlar arasında yer alıyor. Takım çalışması konusunda da elverişli olmanız, şirket tarafından aranan özellikler arasında yer alıyor. Teknik özellikler konusuna gelecek olursak da firmanın aramakta olduğu kişilerin sayısı büyük oranda azalıyor. Çünkü THY Teknik bünyesinde çalışmak için hava taşıtlarının bakım ve onarımı konusunda en az 3 senelik iş tecrübenizin bulunması gerekiyor. Bahsetmiş olduğumuz bu kriterler ise çalışmakta olduğunuz şirketin köklü ve hassas olmasından kaynaklanıyor. Aynı zamanda İngilizce seviyenizin de konuşacak düzeyde olması, işe girebilmenizi çok daha kolay hale getirecektir. Gerekli olan şartları sağladığınızı düşünüyorsanız siz de en yakın zamanda iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

YORUM EKLE