Tetaş Personel Alımı Yapıyor!

Tetaş kendi bünyelerinde görev yapmak üzere farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Tetaş iş ilanlarını siz değerli okurlarımıza paylaşıyoruz.

Tetaş Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizde 1982 yılında İstanbul'da kurulan Tetaş konfeksiyon makineleri sektöründe hizmet vermek için açılmıştır. Şu an Tetaş triko, ayakkabı, nakış, konfeksiyon, yuvarlak örgü yatırım ve ara yatırım makineleri, tüketim ve aksesuar malzemeleri ve tüm grupların yedek parça-teknik servis hizmetini sağlayan tedarik merkezi olmuştur.

Ülkemizin en bilinir kuruluşları arasında yer almakta olan Tetaş farklı pozisyonlar için aralıklarla personel alımı gerçekleştirmekte olup geçtiğimiz günlerde kamuoyuna yeni ilanlar yayımladı. Peki tetaş iş ilanlarında hangi pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyurdu. Tüm detayları www.isinolsa.com ekibi olarak açıklıyoruz.

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Tetaş kariyer siteleri üzerinden yeni ilanlar yayımladı. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre aşçı yardımcısı, satış temsilcisi, teknisyen, bulaşık elemanı, sanayi etiketi satış uzmanı, satış destek personeli pozisyonları için personel alımları yapılmaktadır. Peki adaylar Tetaş iş ilanlarına nasıl başvuru yapabilir ve bu pozisyonlarda görev yapmak için hangi şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

ŞARTLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Tetaş yukarıdaki pozisyonlara personel alımı yapıyor. Peki şartlar nelerdir? Buna göre adayların Office programlarına hakim olmak, sorumluluk sahibi olmak, stres yönetiminde başarılı olmak, diksiyonu iyi olmak, en az lise mezunu olmak (tercihen üniversite), belirlenen bölgede ikamet ediyor olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak şartları aranmaktadır. Peki nasıl başvuru yapılır? Tetaş bünyesinde çalışmak ve iş ilanlarına başvuru yapabilmek için adayların tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/roUfRf linkini kopyalaması ve yapıştırması gerekmektedir. Tüm ilanları buradan görebilecek olan adaylar başvurularını aynı kanal üzerinden gerçekleştirebilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE