Tecrübe Şartı Olmadan En Az Lise Mezunu 49 Personel Alınacak!

İŞKUR üzerinden açıklanan bir ilana göre Ankara ilinde görevlendirilmek üzere toplamda 49 personel alınacak. Başvuru yapacak olan adayların eğitim düzeyinde en az lise, ön lisans ve lisans mezunu olmaları ile başvuru yapabilecekleri ilan detaylarını aktarıyoruz.

Tecrübe Şartı Olmadan En Az Lise Mezunu 49 Personel Alınacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile Ankara ilinde görevlendirilmek üzere bir çok pozisyonda personel istihdamı yapılacak.

İŞKUR üzerinden yayımlanan toplamda 49 personel alımında; adayların eğitim düzeyinde en az lise, ön lisans ve lisans mezunu olmaları ile başvuru yapabilecekleri bir çok ilan bulunuyor. 

Çankaya Belediyesi Personel Anonim Şireketi ÇANPAŞ şirketine doğrudan temin hizmet alım sözleşmeli kapsamında istihdam edilecek personellerden hangi kadrolarda alım yapılacağı belli oldu.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR;

Özel güvenlik personeli, yüzme antrenörü, ön büro şefi, ofis personeli, temizlik görevlisi, yüzey kazıma operatörü, finisher operatörü, silindir operatörü, çelik kaynak ustası, elektrik tesisat ve panomonitörleri, otomotiv mekanikeri, elektromekanik taşıyıcılar bakım onarımcısı, torna ustası inşaat mühendisi, inşaat teknikeri kadrolarında toplamda 49 kişi alım yapılacak. Adaylar başvurularını 7 Eylül tarihine kadar başvuru yapabilecekler. 

İlan detayları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 21:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilgin Akis
Bilgin Akis - 2 yıl Önce

Mağaza müdürlüğü yapıyordum işten ayrıldım iş bulamıyorum